Мешканці ісландського містечка мріють виграти "Оскар": вони запустили сайт та пофарбували дорогу

Мешканці ісландського містечка мріють виграти "Оскар": вони запустили сайт та пофарбували дорогу

Мешканці ісландського містечка мріють виграти "Оскар": вони запустили сайт та пофарбували дорогу

Мешканці ісландського міста Гусавік створили сайт Óskar for Húsavík та зняли два відео на підтримку пісні Husavik, яка номінована на "Оскар" у категорії "Найкраща пісня". Композиція лунає у фільмі "Євробачення: історія "Вогняної саги" (Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga).

У першому відео місцевий житель розказує про те, що він єдиний Оскар у Гусавіке – місто у них маленьке, близько 3000 мешканців. Тому йому хочеться, щоб поряд з ним якомога скоріше поселився ще один "Оскар" – від американської Кіноакадемії.

У другому відео Оскар збирає мешканців міста на вечірку, щоб подивитися церемонію нагородження "Оскару – 2021".

На сайті вказано, що Óskar for Húsavík - це проєкт жителів міста за сприяння місцевої театральної трупи. Окрім сайту містяни хочуть створити музей про "Оскар".

Що відомо

  • Церемонія нагородження "Оскару" відбудеться в ніч на 26 квітня.
  • Прем'єра "Євробачення: Історія вогняної саги відбулася 26 червня 2020 року.
  • Фільм зняв Девід Добкін, головні ролі виконали Уілл Феррелл, Рейчел Макадамс і Пірс Броснан. У фільмі також знялася українська співачка Джамала.

Пофарбували дорогу у червоний - наче червона доріжка

Фільм розповідає про ісландський музичний дует, Ларса Еріксонґа та Сігріти Еріксдоттіри, який представив свою країну на конкурсі.

Синопсис такий: ісландський хлопчик побачив на Євробаченні виступ групи ABBA і став їх фанатом із мрією також виступити в конкурсі. Це вдалося зробити через 50 років, коли він зі своєю подружкою створив дует Fire Saga.

Фільм полюбився мешканцям Ісландії. Три пісні з нього стали лідерами музичних чартів у 2020. Але головна історія розгортається навколо пісні - "Гусавік - моє рідне місто". Музиканти народилися там.

Сайт на підтримку пісні – не єдине, що роблять містяни. Головну дорогу Гусавіка пофарбували у червоний колір – наче червона доріжка на церемонії.

"Атмосфера у місті наповнена хвилюванням, люди з нетерпінням чекають на церемонію. Пісня стала гімном нашого міста", - сказав мер Гусавіка Крістіан Тор Магнуссон.

Читайте докладно огляд фільмів, які точно унесуть з собою статуетки кіноакадемії та як змінилися правила "Оскара" за останній час: сексизм, расизм і пандемія.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше