Сітілайти залишаться в центрі Ужгорода, доки триває розгляд справи у суді

Сітілайти залишаться в центрі Ужгорода, доки триває розгляд справи у суді

Сітілайти залишаться в центрі Ужгорода, доки триває розгляд справи у суді

Суд розгляне справу щодо відмови продовжити дозволи на розміщення рекламоносіїв в історичній частині Ужгорода 19 лютого. Про це сказав юрист департаменту міського господарства Андрій Данканич. За його словами, не продовжувати дозволи члени виконкому міськради вирішили 18 вересня минулого року. Після цього підприємці, які мали демонтувати свої сітілайти, подали до суду.

Вулиця Волошина в історичній частині Ужгорода. З обох боків розміщені 9 сітілайтів. Ужгородці Андрій Гададі та Володимир Мишанич про це говорять так:

АНДРІЙ ГАДАДІ, УЖГОРОДЕЦЬ

«Нормально. Най стоять. Лиш то, що то дурачьйо ламає стікло, знаєш. Ото проблема. Можна було б оргстікло ставить туда, чи що».

ВОЛОДИМИР МИШАНИЧ, УЖГОРОДЕЦЬ

«Звичайно, вони портять вид. Тому що не дають можливості сприймати архітектуру у цілому комплексі. І вони відволікають увагу як туристів, так і громадян, які постійно проживають у місті».

У вересні минулого року виконком Ужгородської міської ради відмовив у продовженні дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в історичному центрі Ужгорода. Згідно з рішенням, сітілайти мали бути демонтовані, але підприємці звернулися до суду, - каже юрист департаменту міського господарства Андрій Данканич.

АНДРІЙ ДАНКАНИЧ, ЮРИСТ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

«Два підприємці подали позов до суду і на підставі цих дозволів скасовують рішення виконкому, яким їм відмовили в продовженні даного дозволу. Також, в рамках розгляду даної справи, було заявлено вимогу: про забезпечення позову, шляхом заборони виконавчому комітету вживати будь-які дії, спрямовані на демонтаж даних рекламних носіїв. Дана постанова суду була оскаржена в апеляції. Устояла. І на даний момент є чинна. Нам заборонено вживати будь-які дії».

ОЛЕКСАНДР ВОЛОСЯНСЬКИЙ, ЮРИСТ

«Які ще додаткові юридичні дії могла вживати міська рада, коли рекламоносії вже з вересня і по сьогодні знаходяться без дозволів. Муніципальна поліція може, мусить складати протоколи про адмінправопорушення – встановлення рекламоносіїв без відповідного дозволу, що карається штрафом від 850 до 1700 гривень. І такі протоколи вона може складати кожні 2 тижні на підприємця, який встановив без дозволу цей рекламоносій».

Ми телефонували власнику сітілайтів на вулиці Волошина, однак за номером телефону, розміщеному на рекламних площинах, дозвонитися не вдалося.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди