Поцупленого кликуна "Провідника" у Луцьку повернуть місту після суду

Поцупленого кликуна "Провідника" у Луцьку повернуть місту після суду

Поцупленого кликуна "Провідника" у Луцьку повернуть місту після суду
Фб-спільнота "Луцьк – приємне відкриття"

Скульптуру кликуна "Провідника" повернуть на попереднє місце розташування після суду над чоловіками, котрі його зрізали, – розповіла Суспільному начальниця управління туризму та промоції Катерина Теліпська.

Засідання суду має відбутися найближчим часом, де оберуть міру покарання для двох лучан – Віталія та Івана, яких правоохоронці з муніципальною вартою відшукали завдяки камерам з програми "Безпечне місто". Сума збитку, як повідомляли у поліції раніше, становить 15 тисяч гривень.

"Поки що кликун є речовим доказом, тому скульптуру встановимо після рішення суду", – зазначила начальниця управління туризму міста.

Нагадаємо, скульптуру кликуна "Провідника" вкрали біля Центру туристичної інформації та послуг 9 березня. Його купували для міста ще у 2015 році. Викрадена скульптура була найпершою зі всіх придбаних кликунів у місті.

Всього у Луцьку встановили 13 кликунів, із яких дві скульптури вкрали та не знайшли, одна скульптура зламана і не підлягає відновленню та поцуплений раніше кликун із вулиці Сенаторки Левчанівської. Кожна скульптура обходиться бюджету міста приблизно у 25 тисяч гривень.

Читайте також: "Луцький кликун підписав угоду і зобов'язався сурмити за графіком. Коли саме"

Вибір редакції

На початок