Одеський спортсмен став переможцем юнацького чемпіонату України з тріатлону

Одеський спортсмен став переможцем юнацького чемпіонату України з тріатлону Пресслужба НОК в Одеській області

16-річний одеський спортсмен Максим Сальников виборов "золото" юнацького чемпіонату України з тріатлону в приміщенні, який відбувся у Львові. Про таке повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету в Одеській області.

Змагання відбулися одразу в чотирьох вікових категоріях: дорослі, юніори, юнаки та кадети. Спочатку спортсмени мали проплисти 300 м, після цього на них очікувала велогонка на дистанцій 8 км, а також забіг на 2 км.

Після першого етапу змагань Сальников був на третьому місці та відставав від лідера змагань на 8 секунд. Після велогонки одеський спортсмен став четвертим та відставав від Івана Ткаченка з Донеччини вже на 18 секунд.

Утім під час фінального забігу Максиму вдалося випередити всіх суперників, пробігши 2 кілометри за 5,52. хвилин. Завдяки успіху на останньому етапі представнику Одещини вдалося випередити головного опонента з перевагою в 10,3 секунди.

Додамо, Максим Сальников у минулому двічі ставав срібним призером цього чемпіонату – в особистому турнірі та естафеті. Він представляє спортивний клуб "Академія Спорту" та обласну ДЮСШ. Тренери – Іван Крічкін та Віталій Собуляк.