Еліна Світоліна стартувала з перемоги на турнірі в Штутгарті. Вона вибила експершу ракетку світу AP

Сьома підряд перемога Світоліної над Кербер.

П'ята ракетка світу Еліна Світоліна отримала четвертий номер посіву на першому великому ґрунтовому турнірі сезону в Штутгарті, завдяки чому пропустила перший раунд змагань. Її суперницею у другому раунді стала експерша ракетка світу, німкеня Анжелік Кербер.

Це була уже 14 зустріч між двома тенісистками: Еліна вигравала в особистих поєдинках з рахунком 8:5, при цьому вона виграла останні шість матчів. Щоправда, востаннє тенісистки зустрічалися ще в 2018 році.

У Штутгарті Світоліна змогла продовжити переможну серію: обіграла Кербер у двох сетах за 97 хвилин.

Перший сет тривав дві третини матчу, більше однієї години. Еліна виграла його на тайбрейку: тенісистки по ходу партії двічі обмінялися брейками, а на тайбрейку німкеня повела з двома мінібрейками (3:1). Однак після цього Світоліна виграла шість з семи розіграшів і забрала сет - 7:4.

Результат другої партії визначив один брейк, який зробила Еліна. Українка впевнено захистила кожну подачу, віддавши суперниці тільки шість розіграшів (за п'ять геймів), зачепилася за один брейк і виграла 6:3.

WTA. Штутгарт. Другий раунд

Еліна Світоліна (Україна, 4) - Анжелік Кербер (Німеччина) 2:0 (7:6 (4), 6:3)

• У чвертьфіналу турніру в Штутгарті Еліна Світоліна зіграє проти чешки Петри Квітової.
  • Інші пари чвертьфіналу: Ешлі Барті - Кароліна Плішкова, Аріна Сабалєнка - Анетт Контавейт, Сімона Галеп - Белінда Бенчіч/ Єкатеріна Алєксандрова.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс