Руслан Маліновський забив "Ромі". Це його п'ятий матч поспіль з результативними діями AP Images

Вісім результативних дій за цей період.

Український футболіст Руслан Маліновський продовжив свою результативну серію у матчах Серії А. У матчі 32-го туру чемпіонату Італії він відзначився голом у ворота "Роми".

Руслан вийшов у стартовому складі "Аталанти" на виїзну гру проти римлян, а на 26-й хвилині відкрив рахунок: відкрився у чужому штрафному, випередив захисника у боротьбі за простріл та наніс потужний удар в ближній кут - 0:1.

Маліновського замінили на 59-й хвилині матчі, все ще за рахунку 1:0 на користь "Аталанти". Десять хвилин потому команда українця залишилася в меншості, а пізніше "Рома" відігралася - 1:1. Після цієї нічиєї клуб Маліновського піднявся на третє місце у турнірній таблиці чемпіонаті Італії.

Ще інший український гравець "Аталанти" Віктор Коваленко провів увесь матч на лаві для запасних.

Для Руслана Маліновського - це п'ятий поспіль матч у Серії А з результативною дією (3 голи та 5 ассистів). Він оновив свій особистий рекорд за кількістю результативних ігор поспіль у складі "Аталанти". А також втретє за час виступів у клубів забив у двох матчах поспіль.

Цей гол став п'ятим для Маліновського у сезоні Серії А: він також відзначався у ворота "Фіорентини" (13 грудня), "Сампдорії" (28 лютого), "Верони" (21 березня) та "Ювентуса" (18 квітня).

Серія Руслана Маліновського з результативними матчами - 5 ігор поспіль

• 21 березня - гол та результативна передача "Вероні" (2:0)
  • 3 квітня - дві результативні передачі "Удінезе" (3:2)
  • 11 квітня - дві результативні передачі "Фіорентині" (3:2)
  • 18 квітня - гол "Ювентусу" (1:0)
  • 22 квітня - гол "Ромі" (1:1)

Скільки ігрової практики у Маліновського у сезоні

• Руслан виходив у старті в семи з останніх дев'яти матчів "Аталанти" у Серії А.
  • Усього в сезоні провів 39 матчів за "Аталанту" в усіх турнірах - 19 разів виходив у старті. Повністю відіграв 3 матчі.
  • Українець забив 6 голів та віддав 8 ассистів у сезоні. Руслан - ділить перше місце серед гравців "Аталанти" за кількістю ассистів у Серії А.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів