Львівські "Барком-Кажани" втретє поспіль - чемпіони України з волейболу. У них одна поразка у сезоні Кажани

Дев'ятий трофей з 2018 року.

Львівський клуб "Барком-Кажани" розгромив у фінальній серії чоловічого чемпіонату України з волейболу "Епіцентр-Подоляни" та втретє у своїй історії виграв "золото".

Рахунок фінальної серії - 3:0 на користь львів'ян, з таким ж рахунком вони виграли кожен матч. Тобто фактично, "Епіцентр-Подоляни" у фіналі не зміг виграти жодного сету у своїх суперників - поразка 0:9 за партіями, 0:3 за матчами.

Для "Епіцентру-Подоляни" цей фіналу був першим у історії клубу - лише у цьому сезоні команда з Хмельницької області перейшла до виступі у Суперлізі (заплатили внесок за участь). І одразу - срібні медалі.

А от для "Барком-Кажанів" - це четвертий поспіль фінал чоловічого чемпіонату України. Перший фінал львів'яни програли, наступні три - виграли. У сезоні 2017/18 - у харківського "Локомотива", 2018/19 - вінницьке "Серце Поділля", 2020/21 - "Епіцентр-Подоляни".

Упродовж останніх сезонів "Барком-Кажани" - абсолютний гегемон українського чоловічого волейболу. Зі старту сезону 2017/18 львів'яни виграли усі трофеї в Україні, крім одного: Кубок України 2019/20 здобули "Житичі" (Житомир).

За цей час "Барком-Кажани" стали 3-разовими чемпіонами України (сезон 2019/20 був припинений достроково через пандемію коронавірусу), 3-разовими володарями Кубку України та 3-разовими володарями Суперкубку. Загалом клуб здобув 11 трофеїв у своїй історії (3 чемпіонства, по 4 - Кубки та Суперкубки).

Як виступили "Барком-Кажани" в Україні у сезоні 2020/21

• Чемпіонат України: регулярний чемпіонат - 17 перемог, 1 поразка (у першому турі від "Епіцентру-Подоляни", 2:3), плей-оф - 6:0 (3:0 у півфіналі та фіналі). Сумарно: 23 перемоги, 1 поразка.
  • Кубок України: трофей (7 матчів, 7 перемог).
  • Суперкубок України: трофей
  • Усього в українських турнаріх: 31 перемога, 1 поразка.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт