МОК запропонував змінити девіз Олімпійських Ігор, якому 126 років. Чому та як він може виглядати

МОК запропонував змінити девіз Олімпійських Ігор, якому 126 років. Чому та як він може виглядати

МОК запропонував змінити девіз Олімпійських Ігор, якому 126 років. Чому та як він може виглядати AP

Рішення можуть ухвалити за кілька днів до Олімпіади в Токіо.

Міжнародний олімпійський комітет запропонував змінити девіз Олімпійських Ігор. Про це повідомив очільник МОК Томас Бах, якого цитує Insidethegames.

Незмінним девізом Олімпійських Ігор є слова "Citius, Altius, Fortius" - "Швидше, вище, сильніше". Бах запропонував вставити туди ще одне слово - "Communis", що у перекладі означає "разом".

Суспільне - офіційний транслятор Олімпійських ігор-2020. Дивіться змагання в Токіо - 23 липня по 8 серпня - наживо на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт!

Пропозицію видозмінити девіз Олімпіади Бах пов'язав із пандемією коронавірусу. За його словами, в умовах, коли світ зіштовхнувся із наслідками хвороби, всім країнам потрібно об'єднатися, на що і орієнтовані Ігри.

"Я зробив відповідну пропозицію, щоб висловити цю потребу в солідарності. Ми повинні стати швидшими, вищими та сильнішими, але для цього нам потрібно бути разом, нам потрібно бути солідарними", - зазначив Бах.

Очікується, що пропозицію очільника МОК буде підтримано під час засідання організації в Токіо, яка відбудеться 20-21 липня, за два-три дні перед початком Олімпійських Ігор.

Баха переобрали на посаду президента Міжнародного олімпійського комітету в березні 2021-го. Він перебуватиме на цій посаді впродовж наступних чотирьох років.

Саме через пандемію коронавірусу Олімпійські Ігри були перенесені на 2021 рік. У квітні правляча партія Японії повідомила, що ігри можуть скасувати і в цьому році, однак в оргкомітеті Токіо-2020 наголосили, що цей варіант не розглядається.

Читайте також: Олімпіада-2020: правляча партія Японії припускає можливість скасування Ігор

Олімпійські Ігри в Токіо відбудуться з 23 липня по 8 серпня.

Девіз Олімпійських Ігор: що відомо

  • Використовується Олімпійським конгрессом з 1894 року.
  • Автором слів є французький священник Анрі Дідон. Саме його слова використав барон П'єр Де Кубертен - засновник Олімпійських Ігор.
  • Крім девізу "швидше, вище, сильніше", символами Ігор є олімпійський вогонь, прапор з емблемою п'яти кілець, а також лаврова гілка.
Категорії
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів