Історія Харкова у програмі "Ідемо в музей" на UA: КУЛЬТУРА

Історія Харкова у програмі "Ідемо в музей" на UA: КУЛЬТУРА

Історія Харкова у програмі "Ідемо в музей" на UA: КУЛЬТУРА

У суботу, 24 квітня, о 9:15 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА програма "Ідемо в музей" побуває у Харківському історичному музеї імені Миколи Сумцова. Глядачі помандрують історією Харківщини крізь століття у стінах однієї будівлі та побачать слобожанську вишиванку та килим, характерний тільки для Харківського регіону, а також відомі на всю Україну вироби, виготовлені на харківських заводах, зокрема велосипед "Україна" і телевізор "Берізка".

Ведуча Оля Носко розповість про музей та його засновника,  а також покаже найцікавіші експозиції музею. Подорож розпочнеться з артефактів племен-предків — салтівців та скіфів, які мешкали на Харківщині, й історично важливих пам’яток козацької доби на Слобожанщині.

Глядачі побачать, як виглядає традиційна хата-мазанка та вітальня заможних харків’ян кінця 19 століття, а також — що пережив Харків під час Другої світової війни та у період Перебудови.

Про кістки мамонта, порцеляновий самовар та що означає назва міста Харків дивіться у програмі "Ідемо в музей" 24 квітня о 9:15 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, онлайн на сайті, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android. Повтор суботнього випуску програми дивіться у неділю о 22:05.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше