Михайлюк провів другу за результативністю гру у сезоні НБА та четверту у кар'єрі AP

Проте навіть і з такою грою Михайлюка "Оклахома Сіті" не перемогла.

Святослав Михайлюк повернувся до стартової п'ятірки "Тандер" на гру проти "Індіани Пейсерс". Він став для українця першим у старті за чотири матчі.

Вихід Михайлюка на майданчик проти "Пейсерс" вийшов досить успішним. Українець не лише отримав достатню кількість ігрового часу на майданчику (36 хвилин), але й провів другу за результативністю гру у складі "Тандер". Та навіть став її найкращим гравцем за підсумками матчу за набраними очками

Чим запам'ятався Михайлюк у матчі проти "Пейсерс"?

Українець був найпомітнішим серед решти гравців "Тандер" впродовж чотирьох чвертей. Одним із яскравих моментів Михайлюка у першій половині зустрічі став данк, який він виконав після передачі Ісаї Робі.

"Тандер" вдало вийшли в швидке володіння, яке закінчилося забіганням та потужним данком у виконанні українця.

Під перерву Михайлюк зробив ще одну важливу дію для команди. Українець точно зіграв під кошиком суперника (ще один асист на Михайлюка виконав Робі), після чого закинув чергові два очки.

Першу половину зустрічі Михайлюк закінчив із показниками в 11 очок та шість підбирань, що відзначив під час гри головний тренер "Оклахоми Сіті" Марк Дайно.

"У нього є мотор. Він здатен конкурувати на рівні із непростими суперниками", - зазначив тренер "Тандер".

На відміну від попередніх зустрічей, кількість спроб Михайлюка з-за дуги була невеликою. Українець закинув лише два 3-очкові після п'яти спроб, які виконав.

Однак одна із них виявилася вдалою. Тео Маледон віддав пас на Михайлюка, який з кута майданчика поклав м'яч точно в сітку.

Попри старання Михайлюка, "Тандер" програли "Пейсерс", зазнавши 12-ї поразки поспіль. Ключовою стала перша половина зустрічі - на перерву "Оклахома-Сіті" пішла із відставанням в 10 очок від "Індіани". І хоча у наступних чвертях відігравалася, змогла лише скоротити відставання - 116:122.

Щодо Михайлюка, то він крім 20 очок, також зробив дев'ять підбирань, а також чотири асисти та два блок-шоти.

Михайлюк вдруге у сезоні набрав 20+ очок за матч. Найкращим матчем у розіграші НБА 2020/21 стала гра за "Тандер" проти "Торонто Репторс" (113:103). Вона ж була і останньою, коли "Оклахома-Сіті" здобувала перемогу в регулярному чемпіонаті.

Загалом це четвертий за результативністю матч для Михайлюка в НБА. Найбільшу кількість очок він набрав за "Детройт Пістонз" у сезоні 2019/20 - 25.

Найрезультативніші матчі Михайлюка в НБА

• 25 очок - за "Детройт Пістонз" (проти "Атланта Хоукс", 136:103)
  • 22 очка - за "Оклахому Сіті Тандер" (проти "Торонто Репторс", 113:103)
  • 21 очко - за "Детройт Пістонз" (проти "Бостон Селтікс", 116:103)
  • 20 очок - за "Оклахому Сіті Тандер" (проти "Індіани Пейсерс", 116:122)

• Михайлюк виступає за "Оклахому-Сіті Тандер" з середини березня після обміну із "Детройт Пістонз".
  • Із Михайлюком у складі "Тандер" виграли лише три з 19 матчів.
  • "Оклахома Сіті Тандер" - 13-а команда Західної конференції (20 перемог, 39 поразок). Наступний матч команда проведе у ніч на суботу, 24 квітня, проти "Вашингтон Візардс" Олексія Леня.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів