Визначилися обидва фіналісти Кубка України з футболу. Хто гратиме за трофей

Визначилися обидва фіналісти Кубка України з футболу. Хто гратиме за трофей ФК "Зоря"

Розгром в одному півфіналі, серія пенальті - в іншому.

Три клуби УПЛ та представник Першої ліги вийшли до півфіналу Кубка України з футболу. У першому матчі 1/2 фіналу зустрічалися "Динамо" та "Агробізнес", у другому - "Зоря" та "Олександрія".

І якщо "Динамо" вистачило основного часу для перемоги над суперником, то "Зоря" та "Олександрія" визначали фіналіста у серії післяматчевих пенальті.

Як зіграла "Зоря" проти "Олександрії"?

"Зоря" відкрила рахунок на 20-й хвилині: хавбек Владислав Кочергін із дальньої дистанції пробив точно у лівий нижній кут - воротар ЮрійПаньків не врятував, 1:0.

Після забитого голу гострих моментів у луганців стало менше. А ось "Олександрія" ледь не зрівняла рахунок на старті другого тайму. Утім, господарі матчі зрівняли рахунок: наприкінці зустрічі суддя поставив пенальті у ворота "Зорі" за фол на Денисові Устименку. VAR підтвердив порушення Іванісені на гравцеві "Олександрії", після чого Валерій Бондаренко його реалізував - 1:1.

Команди відіграли 30 хвилин додаткового часу, але переможця не визначили. А в серії пенальті сильнішою виявилася "Зоря" - 4:3 ("Олександрія" не забила двома останніми ударами).

Кубок України. Півфінали. Результати

• "Агробізнес" - "Динамо" 0:3
  • "Олександрія" - "Зоря" 1:1 (3:4 по пенальті)

Який це фінал для обох команд

• 18 - "Динамо" вийшло у свій 18-й фінал Кубка України, кияни вигравали трофей 12 разів (на 1 менше, ніж у лідера "Шахтаря").
  • 2 - "Зоря" тільки вдруге зіграє у фіналі Кубка України. Єдиний попередній вихід у фінал: сезон 2015/16 (поразка 0:2 від "Шахтаря").

Коли фінал та що відомо

• Фінальний матч відбудеться в Тернополі у четвер, 13 травня. Пряма трансляція - на телеканалі UA: Перший.
  • "Зоря" та "Динамо" двічі зустрічалися у сезоні 2020/21 - 1:1 та 2:0 на користь киян.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол