Жіноча збірна України обіграла Швецію, але не пройшла на чемпіонат світу з гандболу ФГУ

Перемоги виявилося недостатньо, щоб пройти у фінальну стадію турніру.

Жіноча збірна України у Швеції намагалася реабілітуватися за поразку у 14 очок, якої зазнала в Києві. Українки у кожному із таймів першого матчу плей-оф програли із різницею у -7 і майже втратили шанси на вихід до фінальної частини.

Проте за день до старту поєдинку шведки втратили весь склад через спалах коронавірусу. У терміновому порядку Швеція була змушена довикликати 14 гандболісток, для сімох із яких матч проти України міг стати взагалі дебютним.

Крім того, шведки майже не мали часу та можливості для підготовки до матчу. Тренерка жіночої збірної разом із гравчинями провели зум-конференцію, у якій пройшлися по основним моментам майбутнього поєдинку.

На відміну від Швеції, під питанням у складі України була Наталія Савчин, яка зазнала травми плеча у першому матчі між командами.

Україна перемогла Швецію у виїзному поєдинку. Однак перемогти із необхідним рахунком українським гандболісткам не вдалося.

Хоча старт зустрічі виглядав для українок оптимістичним. До 16-ї хвилини жовто-сині забили десять м'ячів у ворота шведок та мали перевагу в п'ять м'ячів над суперницями.

За рахунку 5:11 Швеція взяла тайм-аут, після якого відіграла два м'яі. Однак Україна змогла піти на перерву із перевагою у п'ять м'ячів.

Старт другої половини зустрічі також виявився для України успішним. Жовто-сині збільшили перевагу до восьми м'ячів, однак поступово Швеція почала її відігравати.

Тривалий час Україна лідирувала із різницею у 6-7 м'ячів. Проте шведки продовжували відіграватися - за шість хвилин до кінця основного часу перевага жовто-сині вже складала чотири голи.

У підсумку перевага України над Швецією склала лише чотири м'ячі. Двоматчеве протистояння для українок закінчилося із різницею в десять голів.

Гандбол. Плей-офф на чемпіонат світу

Швеція - Україна 22:26 (9:14)

Голи: Бельмас - 5, Смолінг - 5, Левченко - 4, Воловник - 3, Поляк - 2, Стельмах - 2, Каганець - 1, Маркевич - 1, Передерій - 1

Перший матч - 28:14

Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт