В Австралії зловмисники вкрали костюм Великого Птаха за $160 тисяч, а потім повернули

В Австралії зловмисники вкрали костюм Великого Птаха за $160 тисяч, а потім повернули

В Австралії зловмисники вкрали костюм Великого Птаха за $160 тисяч, а потім повернули @SAPoliceNews

В Австралії зловмисники вкрали костюм Великого Птаха з "Вулиці Сезам" за 160 тисяч доларів, однак згодом повернули вкрадене і вибачилися у записці.

Як повідомила поліція Південної Австралії, костюм заввишки у два метри 13 сантиметрів вкрали у ніч з 18 на 19 квітня з театру у Тебартоне, куди його привезли з Нью-Йорка для участі у шоу. Великого Птаха шукали, зокрема, через соцмережі.

Костюм шукали понад дві доби. Близько 05:00 за місцевим часом співробітники театру помітили двох чоловіків, які несли костюм в руках, і викликали поліцію. Тим часом зловмисники повернули вкрадене і залишили записку із текстом: "У нас просто були важкі часи, і ми прекрасно провели час з містером Птахою". У повідомленні вони назвали себе "бандитами великих птахів".

Чоловіки залишили Великого Птаха у театрі поруч з електрошафою разом з запискою, а після втекли.

"Великий Птах повернувся! Яскравий жовтий костюм з Вулиці Сезам, вкрадений нещодавно з театру в Тебартоне, повернули сьогодні рано вранці. Підозрювані, якщо будуть затримані, можуть зіткнутися з обвинуваченням в одному епізоді крадіжки... двома епізодами крадіжки", — повідомила поліція.

Після повернення костюму поліцейські продовжили пошуки районом із собаками, однак не знайшли бідозрюваних.

На створення костюму Великого Птаха пішло три місяці. Директор цирку Кіт Браун розповів виданню ABC News, що "такі костюми не просто сидять на полиці — вони з Америки, вони зроблені в Америці, вони підписуються Вулицею Сезам".

Читайте також

Озброєний австралієць захопив притулок для тварин, щоб забрати свого кота

У Британії зірка соцмереж "стрибаючий сикх" перевдягався Сантою і збирав пожертви

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше