У Запорізькій обласній інфекційній лікарні ввели в експлуатацію нову кисневу станцію

У Запорізькій обласній інфекційній лікарні ввели в експлуатацію нову кисневу станцію

У Запорізькій обласній інфекційній лікарні ввели в експлуатацію нову кисневу станцію
Суспільне Запоріжжя

Нову кисневу станцію ввели в експлуатацію у Запорізькій обласній інфекційній лікарні. Станція забезпечуватиме киснем 104 ліжко-місця у стаціонарному відділенні медзакладу. А її проєктна потужність дозволяє оснастити киснем 175 хворих на COVID-19.

Будівництво станції профінансував та передав у користування лікарні комбінат “Запоріжсталь”. Нова станція складається з двох модульних газифікаторів об’ємом 5 кубічних метрів кожний. Звідси територією лікарні прокладені кисневі траси до кожної кисневої точки на другому, третьому, четвертому та п’ятому поверхах стаціонарного відділення закладу.

Станція обладнана системою контролю за витоком та концентрацією кисню, а також аварійно-пожежною сигналізацією. Стежитимуть за технічним станом мережі фахівці комбінату “Запоріжсталь”. Його об’єму вистачить на 4 доби безперервного постачання, — розповів директор підприємства Олександр Мироненко.

"Коли трапляється витік, спрацьовує сигналізація, і станція автоматично вимикається. Тому так, ця станція досить безпечна, вона буде надавати лікарні безпечний кисень. Щодо 1-го поверху, ми його також відремонтуємо і забезпечимо нову кисневу систему."

Нову кисневу станцію ввели в експлуатацію у Запорізькій обласній інфекційній лікарні
Суспільне Запоріжжя

Зараз відділення для хворих на COVID-19 завантажене на 80%. Введення в експлуатацію кисневої станції забезпечить більш ефективне лікування тяжкохворих і кисневозалежних пацієнтів, — зазначила виконувачка обов’язків директора медзакладу Ірина Кулєш.

"На сьогодні кисень — це ціна життя наших рідних та близьких. Згідно з всіма протоколами лікування, оксигенотерапія — це один з основних методів лікування, і сьогодні ми отримали значну кількість кисневих точок, які забезпечать нам ефективне лікування надалі."

Що відомо

  • Депутати прийняли рішення про передачу земельної ділянки площею 4,62 гектара на території обласної інфекційної лікарні, де будуть реконструювати систему постачання кисню. Передача земельної ділянки відбулась за договором суперфіцію ПАТ "Запоріжсталь" та компанії "Метінвест", що вирішили інвестувати близько семи мільйонів в цей проект.

Вибір редакції

На початок