Україна завоювала чотири медалі та показала другий командний результат на Євро з вільної боротьби Ukrwrestling

"Срібло" та три "бронзи".

Збірна України завершила виступи на чемпіонаті Європи з вільної боротьби - це одна зі складових Євро з боротьби загалом (далі продовжаться змагання у жіночій та греко-римській боротьбі).

Українські борці були представлені у кожній з десяти вагових категорій, і змогли виграти чотири медалі.

Результати України на Євро з вільної боротьби

• "срібло": Андрій Джелеп (до 61 кг).
  • "бронза": Каміль Керімов (до 57 кг), Ігор Никифорук (до 70 кг), Олександр Хоцянівський (до 125 кг)
  • 5-е місце: Андрій Свирид (до 65 кг), Андрій Власов (до 92 кг), Муразі Мчедлідзе (до 97 кг).
  • 7-е місце: Семен Радулов (до 74 кг), Мраз Джафарян (до 86 кг).
  • 10-е місце: Валентин Бабій (до 79 кг).

Найкращий виступ серед українських борців на чемпіонаті Європи показав Андрій Джелеп. 21-річний борець здобув "срібло" для української збірної у вазі до 61 кг. Він уперше в кар'єріРаніше змагався на Євро серед юніорів та кадерів і здобув дві нагороди - у 2017-му "золото" серед кадетів, а у 2018-му "срібло" серед юніорів. змагався на дорослому Євро, дійшов до фіналу, де програв росіянину Абасгаджі Магомедову.

Також свої перші нагороди на дебютних чемпіонатах Європи у кар'єрі здобули Каміль Керімов (до 57 кг) та Ігор Никифорук (до 70 кг). Ще одну бронзову нагороду виграв Олександр Хоцянівський, для нього це третя медаль на чемпіонатах Європи. В 2014 та 2019 роках він також виграв бронзову нагороду.

У медальному заліку Україна розділила п'яте місце, а розгромну перемогу у вільній боротьбі здобула Росія - шість золотих та дві срібні медалі.

Медальний залік

• 1. Росія - 6 "золото" + 2 "срібло" + 0 "бронза"
  • 2. Туреччина - 2+1+0
  • 3. Словаччина - 2+0+0
  • 4. Грузія - 0+1+4
  • 5. Україна - 0+1+3
  • 5. Азербайджан - 0+1+3

А от саме у командному заліку (сума очок у всіх вагових категоріях спортсменів країни) - Україна фінішувала на другому місці, обійшовши усіх суперників, крім Росії.