Житомирські волейболістки перемогли у Сумах на чемпіонаті України з пляжного волейболу Федерація волейболу Житомирщини

15-18 квітня у місті Суми пройшов черговий тур чемпіонату України з пляжного волейболу. На закритих кортах у Центрі пляжного волейболу Сумського державного університету медалі розіграли 12 чоловічих пар і 15 жіночих. Житомирські волейболістки Анна Шумейко і Діана Луніна здобули перемогу.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Федерація волейболу Житомирщини.

Чемпіонат України з пляжного волейболу у Сумах – це другий турнір у національному календарі змагань на 2021 рік, двозірковий етап чемпіонату України з призовим фондом у 10 000 гривень. Пройшов на закритих пляжних кортах у Сумах.

Житомирські волейболістки перемогли у Сумах на чемпіонаті України з пляжного волейболуФедерація волейболу Житомирщини

У змаганнях брали участь 15 жіночих пар, з-поміж них і волейболістки, які представляли Житомир: гравчиня волейбольного клубу "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" Анна Шумейко та Діана Луніна. Протягом турнірного шляху дівчата не програли жодного матчу, вигравши почергово – у Лисенко/Пересади – 2:1, Фенько/Тарасенко – 2:1, Затилкіної/Черненко – 2:1 і у фіналі, перегравши на тай-брейку Марину Гладун/Світлану Бабуріну – 2:1.

І Гладун, і Бабуріна – це екс-напарниці Діани Луніної, з якими вона виступала у 2018-2020 роках, і з якими здобувала чемпіонські титули.

Старт сезону для житомирської пари виявився вдалим, враховуючи те, що до змагань дівчата не провели жодного спільного тренування. Аня Шумейко ще 14 квітня була задіяна в останньому матчі класичного сезону за "Полісся" проти рівненської команди "Регіна-МЕГУ-ОШВСМ", а вже наступного дня 15 квітня була у Сумах на турнірі з пляжного волейболу.

Отримавши перемогу у Сумах, спортсменки починають готуватися до наступного турніру – міжнародного етапу Світової серії міжнародної федерації волейболу ФІВБ, який з 20 по 23 травня пройде у болгарському місті Софія.