Продовження фільму "Абатство Даунтон" вийде наприкінці 2021 року

Продовження фільму "Абатство Даунтон" вийде наприкінці 2021 року

Продовження фільму "Абатство Даунтон" вийде наприкінці 2021 року

Творці серіалу "Абатство Даунтон" випустять другий повнометражний фільм за мотивами шоу. Він вийде на католицьке Різдво – в грудні 2021 року. Про це повідомила кінокомпанія Focus Features.

У новому фільмі візьме участь основний акторський склад серіалу. Ймовірно, мова йде про Г'ю Бонневілль, Мішель Докер, Імелду Стонтон і Мегґі Сміт. Крім них, у фільмі зіграють Г'ю Денсі, Лора Геддок, Наталі Бай і Домінік Вест.

Сценарій картини напише сценарист шоу Джуліан Феллоуз, а її продюсерами виступлять Гарет Нім і Ліз Трубрідж. Режисером стане Саймон Кертіс, відомий за фільмом "7 днів і ночей з Мерилін Монро".

"Після дуже важкого року, коли багато хто з нас був розлучений з сім'єю і друзями, мені дуже приємно думати, що попереду кращі часи – і що наступного Різдва ми знову об'єднаємося з улюбленими героями "Абатства Даунтон"", – сказав Нім.

Перша повнометражна картина "Абатство Даунтон" з'явилася на екранах восени 2019 року. Вона розповідала про королівський прийом, який організовує сімейство Кроулі в абатстві.

Серіал "Абатство Даунтон" виходив з 2010 по 2015 рік на британському телеканалі ITV. У шоу про життя аристократичних сімей Великобританії початку XX століття було шість сезонів. У них порушувалися важливі соціальні теми та історичні події.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад