Касові збори від кінопрокату в Україні за три місяці впали більш ніж удвічі – звіт

Касові збори від кінопрокату в Україні за три місяці впали більш ніж удвічі – звіт

Касові збори від кінопрокату в Україні за три місяці впали більш ніж удвічі – звіт Unsplash

Попри появу вакцин країна залишається в умовах карантину, через що касові збори українського кінопрокату за підсумками першого кварталу 2021 року зменшилися у 2,3 рази – повідомляє Media Business Reports.

"Бокс-офіс просів у 2,3 рази проти першого кварталу минулого року. За три місяці 2021-го в український прокат вийшли 83 релізи, якщо не брати до уваги трьох добірок/фестивалів", – ідеться в повідомленні. Дані щодо зборів є тільки для 49 стрічок, бо не всі дистрибутори надають інформацію про кількість проданих квитків.

Іще 21 фільм був у прокаті майже протягом усього 2021 року – або безперервно, або стрічки знову виходили на екрани без офіційних релізів. Тільки два з них увійшли до 10 найкасовіших стрічок кварталу. Фільмів, на які продали понад 200 тис. квитків – шість, а до п'ятірки найкращих потрапила тільки третя частина "Скаженого весілля". До 20-ки найуспішніших потрапила також ще одна комедія національного виробництва – "Нереальний КОПець".

Касові збори від кінопрокату в Україні за три місяці впали більш ніж удвічі – звіт

"Скажене Весілля"

"Бокс-офіс за перший квартал 2021 року становив 316,58 млн грн або майже $11,27 млн. За звітний період продали майже 3,14 млн квитків, що на 3,55 млн менше, ніж у першому кварталі 2020-го", – додали в MBR.

Протягом першого кварталу 2021 року відбулися прем'єри п'яти фільмів національного виробництва або в копродакшені з Україною. Крім лідера за касовими зборами – "Скаженого весілля 3" – на другому та третьому місцях розмістилися комедія "Нереальний КОПець" і трилер "Пік страху".

"На жаль, ми не можемо навіть намагатися прогнозувати розвиток ситуації з пандемією в Україні. Є побоювання, що поточний локдаун продовжать, і він може бути не єдиним 2021-го", – підсумовують у звіті журналісти видання.

Читайте також

"Скажене весілля-3" бореться зі стереотипами, тому зібрало 28 млн у прокаті: продюсерка Ірина Костюк

Чому “Скажене весілля” б’є рекорди та чи буде четверта частина. Інтерв'ю з Юрієм Горбуновим

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше