Футбольний клуб "Буковина" на виїзді програв хмельницькому "Поділлю"

Футбольний клуб "Буковина" на виїзді програв хмельницькому "Поділлю" Суспільне Буковина

19 квітня футбольний клуб "Буковина" програв у грі проти хмельницького "Поділля". Гра завершилася з рахунком 3:1.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці "Буковини".

Гра відбулася без глядачів на футбольному полі в Хмельницькому.

За словами головного тренера Буковини Євгена Коваленка, ця гра була хорошим уроком для молодих гравців клубу: "Наші гравці мають зрозуміти, що це дорослий футбол. Потрібно вливатися в гру з перших хвилин".

Хід гри

Перший гол команда Поділля забила на другій хвилині матчу, другий — на 14 хвилині.

У другому таймі буковинці розігралися — гра перемістилася на половину поля Поділля.

На 53 хвилині Буковина забила гол у нижній кут воріт. За п'ять хвилин гравець Поділля замкнув ударом головою подачу зі штрафного. Рахунок завершився результатом 3:1.