Степанов заявив, що Україна пройшла пік захворюваності на COVID-19

Степанов заявив, що Україна пройшла пік захворюваності на COVID-19

Степанов заявив, що Україна пройшла пік захворюваності на COVID-19
УНІАН

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що Україна вже пройшла пік захворюваності на COVID-19, а ситуація в більшості областей стабілізувалася.

Про це він повідомив брифінгу 20 квітня.

За його словами, наразі в Україні "третя хвиля" поширення COVID-19.

"Ми можемо констатувати, що ми пройшли пік захворюваності. Це важливо, бо його вдалося пройти завдяки вам, завдяки тому, що ви дотримуєтесь всіх карантинних обмежень. Якщо порівняти цифри на минулому тижні та позаминулому, то ми отримали на 13,5 тис. захворівши менше, ніж на позаминулому тижні", – сказав Степанов.

Він додав, що така ж саме ситуація з госпіталізацією пацієнтів з COVID-19. Проте, наразі 12 регіонів залишаються у "червоній" зоні.

"Найтяжча ситуація в Києві, Київській області, на Одещині, Сумщині, Миколаївщині та Харківщині.В столиці зайнято майже 75% ліжок з киснем, в Київській області – 70%, в Одеській – 73%, в Сумській – 69%. Це говорить про те, що достатньо напружена ситуація", – сказав міністр.

Він додав, що покращення ситуації з COVID-19 не означає, що можна почати нехтувати правилами та рекомендаціями.

Що відомо

  • Станом на ранок 20 квітня в Україні було зареєстровано 8940 нових випадків COVID-19, від хвороби одужали понад 12 тисяч пацієнтів.
  • 14 квітня Міністерство охорони здоров’я змінило розподіл карантинних зон в Україні. Відповідно до нього, у "червону зону" включили 11 областей та Київ.
  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд поки що не впроваджуватиме жорсткий карантин на всій території України на тлі покращення ситуації із захворюваністю на COVID-19 в окремих регіонах.
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов спрогнозував, що новий спалах COVID-19 триватиме до кінця квітня.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок