Музиканти з Коломиї створюють анімаційний серіал про гуцулів – вийшла перша частина

Музиканти з Коломиї створюють анімаційний серіал про гуцулів – вийшла перша частина

Музиканти з Коломиї створюють анімаційний серіал про гуцулів – вийшла перша частина Пресслужба Hutsul Planet

Новий музичний проєкт з Коломиї поставив амбітну ціль – намалювати своєрідну історію гуцулів. Анімаційні замальовки на музику Hutsul Planet розповідатимуть про традиції, звичаї та колорит унікальної гірської етнічної групи українців. Перша частина проєкту вже з'явилася в ютубі.

Як повідомляє Укрінформ, тиждень тому музиканти Hutsul Planet випустили свій дебютний альбом під назвою The Music Of The Mountains ("Музика Гір"). Перший кліп "Аркан" – це не лише одна з композицій, що увійшла до релізу, але й мультфільм-фантазія, який стане частиною великого проєкту.

У відео розповідається історія маленького гуцула, який виростає, переймаючи від батька життєвий досвід та традиції рідної землі. Символом таких знань є барткатрадиційний гуцульський топірець, яку хлопчик отримує від старшого у сім’ї. Так він не просто готовий станцювати бойовий ритуальний танець гуцулів аркан, а й продовжити рід.

Що відомо

Hutsul Planet – новий проєкт із Коломиї, який у квітні 2021 року випустив свій перший альбом під назвою The Music Of The Mountains / Музика Гір.

Над його звучанням працювала інтернаціональна команда із понад 200 музикантів, зокрема зіркові творці саундтреків до голлівудських кінохітів Станіслав Фомін та Алан Мейєрсон. Запис відбувався на знаменитій студії звукозапису Metalworks Studios у Торонто.

Стилістично це мікс фольку, джазу, блюзу, року, симфонічної музики, хоча сам проєкт позиціонує себе у стилі world music. Засновник проєкту – Михайло Балух.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше