Рота військової поліції розпочала спеціальну підготовку у Запоріжжі

Рота військової поліції розпочала спеціальну підготовку у Запоріжжі

Рота військової поліції розпочала спеціальну підготовку у Запоріжжі військові

Рота військової поліції розпочала спеціальну підготовку у Запоріжжі. На території військової частини А1978 сьогодні стартував інтенсивний курс навчання роти багатонаціональної військової поліції. Протягом місяця новостворена литовсько-польсько-українська військова частина за допомогою п’ятьох інструкторів освоюватиме знання за спеціальним курсом «Охорона особливо важливих персон».

До червня контрактники повинні опанувати кілька курсів – «Застосування сили», «Противибухова справа», «Супроводження колон», «Слідчі дії» та інші спеціальні навички. Під наглядом фахівців НАТО військові проведуть самооцінювання.

Вадим Музюкін, перший заступник начальника Східного територіального управління військової служби правопорядкувійськові

Вадим Музюкін, перший заступник начальника Східного територіального управління військової служби правопорядку

«Ми прямуємо у НАТО, тому замість військової служби правопорядку потрібна військова поліція. І всюди на місці, де в складі роти військової поліції ми готуємо взвод військової поліції, тобто складову цієї роти», - каже перший заступник начальника Східного територіального управління військової служби правопорядку Вадим Музюкін.

До 22 членів взводу військової поліції увійшли: три офіцери, сім прапорщиків та 12 солдат. За словами Вадима Музюкіна, це кращі військовослужбовці Східного територіального управління із базовими знаннями англійської мови. Також сьогодні представили спеціальні технічні засоби, які будуть використовуватись у подальшій роботі військових поліціантів.

Іван Бермас, заступник начальника військової поліції 2 взводу військової поліції ЛитПолУкрбригвійськові

Іван Бермас, заступник начальника військової поліції 2 взводу військової поліції ЛитПолУкрбриг

«Патрульні групи будуть застосовувати даний автомобіль. Це бронеавтомобіль «Варта». Вони проводитимуть на них патрулювання. Роботу на блокпостах і так далі. Тут є один автомобіль, який буде у групі розслідувань. Туди входять три людини, які будуть займатись проведенням розслідувань. І ще один автомобіль для управління, для командира взводу, для забезпечення його службової діяльності», - розказав заступник начальника військової поліції 2 взводу військової поліції ЛитПолУкрбриг Іван Бермас.

Патрульний військової поліції Андрій Вавілкін за фахом вчитель англійської мови дошкільних навчальних закладів. На службі за контрактом вже понад року, каже: мікрокліматом у колективі задоволений. Незабаром чоловікам доведеться виконувати пов’язану із ризиком роботу, тому порозуміння та підтримка у взводі відіграє велике значення.

Андрій Вавілкін, патрульний військової поліціївійськові

Андрій Вавілкін, патрульний військової поліції

«З кожним днем все краще і краще. Ми контактуємо між собою, зустрічаємося на вихідних. Просто спілкуємося. Нас частіше можна побачити всіх разом. Менші запитують щось у старших - ті нам пояснюють. Тобто взаємодія дуже тісна», - зазначив патрульний військової поліції Андрій Вавілкін.

Перший рівень самооцінювання для роти військових поліціантів, складеної переважно із запорізьких військовослужбовців, відбудеться влітку на полігоні «Старичи» Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Наступного року іспит безпосередньо прийматимуть інструктори НАТО.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди