Щоб врятуватися від кризи, Лондонський музей дизайну стане супермаркетом

Щоб врятуватися від кризи, Лондонський музей дизайну стане супермаркетом

Щоб врятуватися від кризи, Лондонський музей дизайну стане супермаркетом Лондонський музей дизайну

Музей дизайну в Лондоні на п'ять днів перетвориться на супермаркет. Там будуть продавати товари першої необхідності, але у незвичному пакуванні.

Рулони туалетного паперу, чайні пакетики, макарони, джин та засоби для миття посуду — всі ці товари можна буде знайти на полицях креативного магазину в центрі британської столиці. Втім, виглядати вони будуть не так, як ми до того звикли. Їхнє креативне пакування розробили художники-початківці.

Музей працюватиме в режимі супермаркету протягом п'яти днів. Ціни на представлені там товари будуть наближені до звичайних.

Таким чином Музей дизайну в Лондоні сподівається покращити своє фінансове становище та привернути увагу до мистецької сфери. Отриманий прибуток допоможе установі відновитися після пандемії. За останній рік дохід цієї культурної організації впав на 92 відсотки. Навіть зараз музеї та галереї Великобританії залишаються зачиненими. На відміну від магазинів, їм обіцяють дозволити працювати лише з 17 травня.

Над проєктом працювали 10 художників-початківцівЛондонський музей дизайну

Над проєктом працювали 10 художників-початківців

Яскравий дизайн тимчасового магазину розробила головна художниця проєкту Камілла Валала, яка надихалася супермаркетами 80-х років.

"Я хотіла зробити щось трохи попсове та веселе, розсмішити людей. Сподіваюся, це вдалося", — розповідає Камілла виданню The Guardian.

За словами мисткині, цим проєктом організатори хотіли підкреслити важливість творчості у нашому повсякденному житті. Просто зазвичай все це відбувається неусвідомлено.

"Ми можемо піти на прогулянку та обрати букет квітів, приготувати щось незвичне на вечерю", — пояснює вона.

Креативний супермаркет не лише допоможе підтримати музей, але й стане творчим майданчиком для 10 художників — завдяки цьому вони отримали нову платформу для роботи в ці непрості часи.

“Ця інсталяція — можливість подумати про те, що ми купуємо, хто отримує прибуток і що ми вважаємо важливим. Ми не можемо дочекатися, щоб запросити відвідувачів до нашого музею", — кажуть організатори.

Вони сподіваються на великий попит та обіцяють, що придбати їхні товари також можна буде онлайн.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше