Отвори на яйцях рахували тиждень: як волиняни встановив два світових рекорди

Отвори на яйцях рахували тиждень: як волиняни встановив два світових рекорди

Отвори на яйцях рахували тиждень: як волиняни встановив два світових рекорди Суспільне Волинь

Майстер народної творчості України Анатолій Бойко з Володимира-Волинського просвердлив у звичайному курячому яйці понад 33 тисяч отворів, а на гусячому майже 53.

Керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова розповіла, щоб встановити рекорд відділ технічного забезпечення рекордів рахував отвори на яйцях упродовж тижня.

Скільки днів та годин створював яйця для встановлення рекорду Анатолій Бойко не рахував.

"Працював з лупою, створював 100 дірок бормашинкою, записував у блокноті та робив перепочинок. Зіпсував не один десяток свердел", – розповів чоловік.

Експерти також встановили свій рекорд з підрахунку, зазначила керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. З її слів, такого складного підрахунку у них ще не було.

Отвори на яйцях рахували тиждень: як волиняни встановив два світових рекордиСуспільне Волинь

"Аналогів такій роботі немає у світі. Ми знайшли аналогічну роботу з такою технікою в Боснії, але кількість отворів у курячому яйці там 14 тисяч", — розповіла Лана Вєтрова.

Отвори на яйцях рахували тиждень: як волиняни встановив два світових рекордиСуспільне Волинь

Яйця зберігаються у колбах, бо один незграбний рух і вони розіб'ються, зазначив майстер. На двох роботах присутній візерунок та автограф. Вони підсвічуються.

Волинський майстер – тричі рекордсмен світу. Торік у липні він встановив світовий рекорд у номінації "Перша авторська колекція експонатів з яєчної шкаралупи, інкрустованої металом". Роботи Анатолія Бойка є у музеях і приватних колекціях.

Нагадаємо, перший світовий рекорд Анатолій Бойко встановив 17 липня у номінації "Перша авторська колекція експонатів з яєчної шкаралупи, інкрустованої металом". Суспільному рекордсмен тоді розповів: робота з яєчною шкарлупою допомогла йому реабілітуватися після контузії, яку отримав під час військових дій.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше