У Миколаєві представили нового генерального директора ДП НВКГ "Зоря" – "Машпроект"

У Миколаєві представили нового генерального директора ДП НВКГ "Зоря" – "Машпроект"

У Миколаєві представили нового генерального директора ДП НВКГ "Зоря" – "Машпроект" Суспільне Миколаїв
  • 19 квітня під час брифінгу генеральний директор ДК "Укроборонпром" Юрій Гусєв представив нового генерального директора "Науково-виробничого комплексу газотурбобудування "Зоря" – "Машпроект". Ним став Олексій Жуковець, який раніше обіймав посаду директора ДП "Житомирський бронетанковий завод".
У Миколаєві представили нового генерального директора ДП НВКГ "Зоря-Машпроект"Суспільне Миколаїв

За результатами 2020 року, Олексій Жуковець став одним із найкращих керівників у концерні "Укроборонпром".

"Після результатів першого кварталу 2021 року для мене було абсолютно очевидним: необхідність зміни керівництва. Це було моє рішення, замінити керівництво на людину, яка показала дуже високі результати на підприємстві, яке теж мало борги. До його призначення, мало багато проблемних питань. Станом на сьогодні (19 квітня — ред.), стабільно працює і виконує державно-оборонне замовлення для збройних сил і багато інших речей", — розповів генеральний директор ДК "Укроборонпром" Юрій Гусєв.

У Миколаєві представили нового генерального директора ДП НВКГ "Зоря-Машпроект"Суспільне Миколаїв

Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Юрій Гусєв

Новопризначений генеральний директор зазначив, що не боїться відповідальності і докладе всіх зусиль, аби виконати поставлені йому завдання.

"Я знаю, що є проблема щодо закінчення будівництва Яготинської газоперекачувальної станції. У заводу все готово, треба це закінчити. Треба вирішити проблему збуту, треба вирішити проблему безпеки підприємства із секретною документацією, щоб створити умови, при яких крадіжки на підприємстві будуть неможливі", — сказав генеральний директор ДП НВКГ "Зоря" – "Машпроект" Олексій Жуковець.

У Миколаєві представили нового генерального директора ДП НВКГ "Зоря-Машпроект"Суспільне Миколаїв

Генеральний директор ДП НВКГ "Зоря-Машпроект" Олексій Жуковець

За словами гендиректора, підприємство може забезпечити виробництво продукції. Але головною проблемою є її збут.

"Наступне – це серйозне направлення в збуті нашої продукції, просування на ринку. Виробництво, я так розумію, може забезпечити все, що буде необхідно", — розповів Олексій Жуковець.

Частка експорту в загальному обсязі продукції підприємства становить 90%.

Читайте також: "На Миколаївщині завершився процес формування керівництва укрупнених районів"

Разом з генеральним директором ДК "Укроборонпром" Юрієм Гусєвим з робочим візитом до Миколаєва приїхали народні депутати України: Давид Арахамія, Олександр Завітневич, Ірина Аллахвердієва, Ігор Копитін.

Що відомо

  • Державне підприємство "Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря"-"Машпроект" – український розробник і виробник газових турбін морського і загальнопромислового застосування засновано у 1946 році. Введений в експлуатацію у 1953 році. Основний профіль підприємства – проєктування, виробництво та ремонт газових турбін для морських кораблів і суден, електроенергетики й газотранспортних магістралей. На підприємстві розроблено ряд газотурбінних двигунів потужністю від 100 кВт до 110 МВт.
  • Попередній генеральний директор ДП НВКГ "Зоря"–"Машпроект" Денис Гордієнко був призначений на посаду 25 листопада 2019 року.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди