В Одесі відбудеться театральний фестиваль дитячих детективів

В Одесі відбудеться театральний фестиваль дитячих детективів

В Одесі відбудеться театральний фестиваль дитячих детективів Одеський ТЮГ

Одеський театр юного глядача готує всеукраїнський фестиваль-лабораторію "Український театральний детектив — дітям!" До співпраці запрошують сучасних українських драматургів і молодих режисерів.

Як повідомляє видання "Культометр", таким чином організатори хочуть популяризувати українську мову та сучасну українську театральну культуру.

"В репертуарі українських театрів для дітей немає практично жодного дитячого детектива, але цей жанр має особливий попит серед публіки. Діти із задоволенням дивляться детективні пригоди, — розповідають в ТЮГу.

Щоб взяти участь у фестивалі-лабораторії, драматурги можуть надіслати детективні п'єси українською мовою за адресами: [email protected] і [email protected] Дедлайн: 1 червня.

Театр відбере найкращі п'єси і розподілить акторів для підготовки до публічних читань, які відбудуться під час фестивалю-лабораторії.

Читання триватимуть три дні. Місце проведення — Театральний двір Одеського ТЮГу імені Юрія Олеші. Також в програмі — лекції та майстер-класи для акторів, драматургів, глядачів. Вхід на захід — вільний.

Переможці — детективна п'єса і режисер читання — отримають право на постановку в Одеському ТЮГу.

Читайте також

У Франківському драмтеатрі готують прем’єру за мотивами творів Франца Кафки

Дикий театр поставить п'єсу за романом Андрія Любки — кастинг відбудеться онлайн

Режисерка Тамара Трунова: "Інколи отримую ляпаси: "О, нарешті ти зробила чоловічу виставу"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше