Художниця відтворила глобальну кліматичну кризу за допомогою 50 000 сірників

Художниця відтворила глобальну кліматичну кризу за допомогою 50 000 сірників

Художниця відтворила глобальну кліматичну кризу за допомогою 50 000 сірників TIME

Темою нового номеру журналу TIME стане глобальна кліматична криза. Для його обкладинки малазійська художниця Ред Хун Ї створила інсталяцію з 50 000 сірників.

Глобальна кліматична криза – проблема абсолютно кожної людини, в якій би точці світу вона не знаходилася. Щоб передати драматичні наслідки екологічних змін, команда журналу довірила створення обкладинки мисткині, яка "малює без пензлика".

"Ред Хун Ї понад два тижні працювала над роботою, створюючи образ, який частково є скульптурою, частково інсталяцією", – розповідає видання.

Разом з командою з шести осіб Ред Хун Ї створила карту світу розміром 7,5 х 10 футів (2,3 на 3 метри) із 50 000 сірникових паличок із зеленими кінчиками. Художниця розробила розміри та положення сірників на комп’ютері, лазером вирізала отвори на дошці, куди кожен з них довелося вставляти вручну.

Далі вона підпалила власний твір мистецтва, щоб наочно продемонструвати, як глобальна кліматична криза торкається кожного з нас.

"Основна ідея цього полягала в тому, що для створення чогось потрібно багато часу, але його також можна дуже швидко знищити", – пояснює свій задум мисткиня.

Ред розпочала отримала ступінь магістра архітектури в Університеті Мельбурна, тому у всіх своїх роботах послуговується дизайнерським підходом.

Серед її найвідоміших робіт — портрет Джекі Чана, зроблений з 60 000 паличок, портрет художника Ай Вейвея з 100 000 насінин соняшника та портрет співачки Адель з 1500 свічок, який ілюструє її пісню "Підпали дощ".

Читайте також

ЮНЕСКО підготувало звіт про вплив карантину на музейний сектор

"Телебачення Торонто" продало мем з Ярославою Кравченко на NFT-аукціоні

Художник 100 днів жив під замком і вів прямий ефір. За $5 млн він готовий не виходити ще 5 років

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше