У Миколаєві стартував книжковий форум місцевих видавництв

У Миколаєві стартував книжковий форум місцевих видавництв

У Миколаєві стартував книжковий форум місцевих видавництв Ілюстративне фото, Unsplash

У Миколаївській центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького 19 квітня розпочалася онлайн-виставка місцевих видавництв "Миколаївська книга-2021". Інформацію підтвердила директорка бібліотеки Тетяна Тверда.

Книжковий форум місцевих видавництв "Миколаївська книга", присвячений Всесвітньому дню книги і авторського права, що відзначається 23 квітня. У заході візьмуть участь видавці Ірина Гудим, Василь Торубара, Лев Траспов, Павло Шамрай, Віктор Швець, видавництва "Іліон" та "Яслав", видавничі центри МОІППО, НУК ім. адмірала Макарова, ЧНУ ім. П. Могили.

У Миколаєві стартує виставка книг місцевих авторівЦМБ ім. М. Л. Кропивницького.

У рамках форуму буде презентовано 113 нових книг.

Читайте також: "Новий спортивний об'єкт з'явився в Миколаєві завдяки Громадському бюджету"

Прямі ефіри відбуватимуться у Facebook та на платформі ZOOM. Глядачі матимуть змогу переглянути онлайн-екскурсії, книжкові огляди, інтерв’ю з книговидавцями та авторами, буктрейлери до книг миколаївських авторів, відеопрочитаннями творів тощо.

Містяни познайомляться з результатами ХV обласного конкурсу "Краща миколаївська книга", а також 23 квітня відбудеться прем’єра буктрейлерів книг-переможниць, створених фахівцями ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького та її філій.

Захід триватиме до 24 квітня.

Читайте нас у Telegram: новини Миколаївщини

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше