Роман Яремчук оформив дубль у матчі чемпіонату Бельгії. Це його ювілейні голи у сезоні ФК "Гент"

Також в активі форварда результативна передача.

Український нападник Роман Яремчук відзначися одразу трьома результативними діями за "Гент" у матчі чемпіонату Бельгії проти "Варегема". На рахунку українця два голи та ассист.

Це був матч останнього туру регулярного сезону, який завершився з рахунком 7:2 на користь "Гента", а Роман взяв участь у першому, другому та сьомому голах своєї команди.

На 14-й хвилині матчу Роман Яремчук однією передачею відрізав увесь захист суперника та вивів віч-на-віч з воротарем суперника свого партнера, Алессіо Кастро-Монтеса, 1:0.

Ще у першому таймі українець і сам забив: замкнув на дальній штанзі простріл з флангу. А наприкінці матчу Роман у контратакці "Гента" оформив дубль: увійшов у штрафну, зібрав трьох захисників і пробив з-під одного з них.

Відеоогляд матчу:

Крім голів за участю Яремчука, "Гент" забив ще чотири м'ячі, пропустивши два - уже за рахунку 6:0 та 7:1. Також у матчі взяв участь Роман Безус: українець вийшов в основі та відіграв 60 хвилин.

Ця перемога дозволила "Генту" піднятися на на сьоме місце у турнірній таблиці. За підсумками регулярного чемпіонату, місця з п'ятого по восьме, продовжують боротьбу у другому етапі, за місце у Лізі Конференцій. Відповідно, для "Гента" цей сезон ще не завершено.

Як грає Роман Яремчук у сезоні 2020/21

• Українець забив 20 голів та віддав 7 ассистів у 37 матчах за "Гент" у всіх турнірах.
  • У чемпіонаті Бельгії Яремчук забив 17 голів - найкращий показник у команді та четвертий у чемпіонаті. Також в його активі 6 ассистів.
  • Цей сезон - найрезультативніший у кар'єрі Романа Яремчука.