Ізраїль скасував масковий режим на вулицях

Ізраїль скасував масковий режим на вулицях

Ізраїль скасував масковий режим на вулицях
Associated Press

Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю скасувало припис про обов'язкове носіння захисних масок на вулицях у зв'язку зі зниженням рівня захворюваності на коронавірус.

Про це повідомляється на сайті відомства.

"Показники захворюваності продовжують залишатися низькими по всій країні, скасовується вимога носити маски на відкритому повітрі", — повідомили в МОЗ Ізраїлю.

Читайте також: Як Ізраїлю вдалося позбутися карантинних обмежень. Пояснює місцевий лікар

При цьому міністерство, як і раніше, рекомендує носити маски при великому скупченні людей. А носіння масок у приміщеннях поки залишається обов'язковим для мешканців країни.

Що відомо

  • Влада Ізраїлю з 7 березня послабила карантинні обмеження. Для вакцинованих громадян, які мають так звані "зелені паспорти", свої двері відкрили кафе та ресторани, а також заклади освіти.
  • З 7 квітня в Ізраїлі набули чинності оновлені правила в'їзду іноземців до країни. Зокрема, громадяни, які бажають в'їхати в Ізраїль, повинні пред'явити довідку про одужання від COVID-19 або свідоцтво про вакцинацію від COVID-19.
  • Ізраїль з 23 травня відкриє кордони для вакцинованих проти COVID-19 туристів. Проте вони мають пройти ще два ПЛР тести та тест на антитіла.
  • Посольство України в Ізраїлі веде активні переговори з країною про взаємне визнання паспортів вакцинації від COVID-19.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Вибір редакції

На початок