Полтавська "Ворскла" в результативному матчі обіграла "Зорю" та загострила боротьбу за "бронзу" УПЛ ФК "Ворскла"

17 квітня матч у рамках Прем’єр-ліги України завершився перемогою полтавської команди «Ворскла». Із рахунком 4:2 на власному полі футболісти переграли суперників із команди «Зоря» із Луганська.

Владислав Кулач, лідер "гонки бомбардирів" чемпіонату - 13 м'ячів.ФК "Ворскла"

Владислав Кулач, лідер "гонки бомбардирів" чемпіонату - 13 м'ячів.

У першому таймі полтавці тричі забили у ворота суперника. На 8-й хвилині рахунок відкрив Руслан Степанюк, а на 24-й та 33-й хвилинах матчу забив Владислав Кулач, а потім іще раз після перерви, на 49-й хвилині. Це перший у його кар’єрі хет-трикХет-трик – три голи, забиті гравцем впродовж одного матчу. Термін застосовують у багатьох ігрових видах спорту.

На 79-й хвилині матчу гравець «Ворскли» Олів’є Тілль забив у свої ж ворота, а в додатковий час ще один гол полтавська команда пропустила від Дениса Фаворова - 4:2.