Україна перемогла Японію у парному матчі на Кубку Біллі Джин Кінг. Рахунок - 4:0

Україна перемогла Японію у парному матчі на Кубку Біллі Джин Кінг. Рахунок - 4:0

Україна перемогла Японію у парному матчі на Кубку Біллі Джин Кінг. Рахунок - 4:0 ФТУ

Людмила та Надія Кіченок також перемогли японських тенісисток.

Останньою грою у матчевому протистоянні між Україною та Японією стала парна зустріч. У зв'язку із перемогою Еліни Світоліної над Юкі Наїто, українська збірна достроково здобула виграла у Японії, а тому одиночний матч за участю Марти Костюк не проводився.

Читайте також: Україна достроково перемогла Японію - 3:0. Третє очко у напруженій грі вирвала Еліна Світоліна

На парну зустріч у складі збірної України виходили Людмила та Надія Кіченок. Їхніми суперницями були Сіхо Акіта та Хімарі Сато, які уперше виходили на корт за Японію у матчах Кубка Біллі Джин Кінг.

Попри відсутність турнірного значення, українські тенісистки здобули перемогу над японською парою. Та закінчили матчеве протистояння із сухою перемогою - 4:0.

Як зіграли Людмила та Надія Кіченок у парному матчі?

Перший сет склався для Людмили та Надії Кіченок майже без проблем. Лише за рахунку 1:1 Акіта та Сато мали два брейк-поїнти, однак їх не реалізували.

У подальшому партія складалася на користь українського дуету. За рахунку 2:2 Людмила та Надія Кіченок виграли наступні чотири гейми, здобувши перемогу у першому сеті.

При цьому кінцівка першого сету склалася для сестер Кіченок не так вже й легко. Японки двічі відігравали сет-поїнти. Однак з третьої спроби українські тенісистки здобули вирішальне очко.

На старті другого сету японські тенісистки зробили перший брейк у матчі проти Японії, після чого взяли гейм на власній подачі та вийшли уперед. Сестри Кіченок відігралися та зрівняли рахунок, однак за рахунку 2:2 знову дозволили японкам зробити брейк.

У подальшому партія складалася на користь японських тенісисток. Акіта та Сато здобули перемогу у наступних двох геймах, зробивши ще один брейк. Японки були близькими до перемоги у сеті, однак сестрам Кіченок вдалося відігратися і знову зрівняти рахунок - 5:5.

На українок та японок очікував тай-брейк - сестри Кіченок були близькими до перемоги за рахунку 6:5, однак за рахунку 40:40 програли вирішальне очко. Проте на тай-брейку українські тенісистки виявилися сильнішими.

Кубок Біллі Джин Кінг. Парний матч

Людмила Кіченок/Надія Кіченок (Україна) - Сіхо Акіта/Хімарі Сато (Японія) 2:0 (6:2, 7:6)

Результати матчу Україна - Японія

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів