Директор Cтриганецького кар’єру каже, що має всі документи на будову комплексу

Директор Cтриганецького кар’єру каже, що має всі документи на будову комплексу

Директор Cтриганецького кар’єру каже, що має всі документи на будову комплексу Facebook

Директор ТОВ "Стриганецький кар’єр" Єгор Чикшеєв прокоментував журналістам Суспільного ситуацію у Стриганцях на Прикарпатті: "Ситуація з перекриттям дороги та блокуванням роботи техніки не лише неприємна, але й завдає прямих збитків підприємству у сотні тисяч гривень. Ще наприкінці минулого року ми намагалися провести зустріч із громадою Стриганців, проте її було зірвано через кількох агресивно налаштованих активістів".

За словами керівника кар'єру, зараз всі погодилися зустрітися.

"Ми, звичайно б, хотіли якнайшвидше вирішити питання блокування роботи кар’єру. Проте цього разу ми вирішили підійти до організації дискусії більш ретельно, аби зняти будь-які питання щодо будівництва комплексу та його подальшої експлуатації", - додав Єгор Чикшеєв.

Дату 16 лютого обрали через те, що потрібен був час на запрошення до участі всіх причетних: представників влади, власників компанії, проєктантів та підрядників, представників громадських організацій, журналістів та навіть відомих вчених, аби не залишити жодних приводів для домислів, які іноді виникають через брак у людей інформації.

Після чергової публікації кореспондентів Суспільного про те, що жителі Стриганців Івано-Франківської області тиждень блокують дорогу, протестуючи проти будівництва вапняного комплексу, зокрема, печей для випалення вапняку на їхній території, на адресу Суспільного Карпати надійшов лист від ТОВ "Стриганецький кар’єр".

У ньому зазначено: "ТОВ "Стриганецький кар’єр" виступило з ініціативою провести інформаційну зустріч із жителями села Стриганці Тисменицького району через протести місцевого населення з приводу початку будівництва нового виробничого комплексу з випалу вапна на території кар’єру".

На ній селяни матимуть змогу отримати повну інформацію щодо проєкту комплексу, почути фахові коментарі від учасників інформаційної зустрічі з оцінки екологічних факторів, втілених технологій, залучених інвестицій тощо.

За словами директора ТОВ "Стриганецький кар’єр" Єгора Чикшеєва, жителі села виступають проти вапняного комплексу та поширюють чутки, що не відповідають дійсності, оскільки не володіють повною інформацією щодо проєкту комплексу, втілення нових технологій видобутку та переробки вапна та економічної вигоди для місцевих громад.

"Звичайно, ми маємо всі необхідні документи на будівництво виробничого комплексу, проте прагнемо донести всю інформацію про нашу роботу та плани безпосередньо місцевій громаді, відповісти на всі важливі питання", - наголошує пан Чикшеєв.

До слова, жителі села Стриганці, що на Прикарпатті, продовжують блокувати дорогу до місцевого кар’єру. До них долучилися люди із сусідніх сіл Побережжя і Довге. Люди протестують проти будівництва вапняного комплексу і хочуть зустрітися з директором кар’єру.

Сільський голова Стриганців Андрій Максимів розповів, що керівництво кар’єру обіцяє зустрітися з жителями Стриганців 16 лютого.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди