Сумський легкоатлет здобув "срібло" юніорського чемпіонату України

У змаганнях зі спортивної ходьби на дистанції 5000 м сумчанин Микола Рущак виборов срібну медаль. На першому місці - легкоатлет з Волині Тарас Корецький.

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів стартував у Палаці студентського спорту Сумського державного університету.

“Сьогодні у нас розпочинають свої змагання юніори. У них це відбіркові змагання до декількох міжнародних стартів. Це чемпіонат серед юніорів АБАФ (асоціація балканських країн), який відбудеться в Cтамбулі 9-го лютого. І традиційні міжнародні старти – матчева зустріч у Мінську 25 лютого. Приїхали на чемпіонат учасники з усіх регіонів нашої країни, приблизно 450 спортсменів", - говорить керівник змагань Олександр Маслак.

Відкривали змагання юніорки в спортивній ходьбі на 3000 метрів. Cумщину представляли вісім спортсменок. Перші медалі чемпіонату здобули спортсменки Волині: «золото» виборола Валерія Шоломицька, «срібло» - Дарина Касян, «бронзу» - Катерина Токарчук. Хвилину і три секунди програла переможниці представниця Сумщини Аліна Ткач, яка завершила дистанцію на четвертому місці.

Продовжили змагання юніори у спортивній ходьбі на дистанції 5000 метрів. Волинянин Тарас Корецький та сумчанин Микола Рущак протягом дистанції тримались поруч. За шість кіл до фінішу представник Волинської області пішов у відрив, фінішував першим, і приніс команді Волині другу «золоту» медаль чемпіонату. Програвши переможцю 16 секунд, першу медаль – «срібну» - у скарбничку збірної Сумської області приніс Микола Рущак.

"Спортсмен досвідченіший за мене, старший на рік, сильніший, був на зборах. У мене до цього були два старти за ці два тижні. Мабуть, це зіграло свою роль. Далі – наступний старт в березні. У Туреччині матчева зустріч. Намагатимусь показати там гарний результат та виграти", – говорить Микола Рущак.

Змагання у сумському Палаці студентського спорту СумДУ триватимуть два дні і завершаться 4 лютого.