Ефектні данки Леня, 21 хвилина Михайлюка. Чим запам'яталися українці в матчах НБА AP

"Візардз" Леня здобули п'яту перемогу в останніх шести поєдинках.

Олексій Лень та Святослав Михайлюк, що виступають у складах "Вашингтон Візардз" та "Оклахоми-Сіті Тандер", зіграли чергові поєдинки в НБА.

Зустрічі для обох українців закінчилися по-різному. "Візардз" здобули п'яту перемогу в останніх шести матчах регулярного чемпіонату. Натомість "Тандер" програли дев'ятий поспіль поєдинок.

Як зіграв Лень?

Центровий збірної України розпочав зі старту матч проти "Нью-Орлеан Пеліканс" (117:115). Однак його час на майданчику був обмежений - Лень відіграв усього 16 хвилин.

Найбільшу кількість часу Лень провів у першій чверті і за її підсумками був найрезультативнішим гравцем матчу. Українець набрав вісім очок та зробив чотири підбирання.

Два із чотирьох очок Лень заробив звичним для себе способом - данками. За рахунку 9:13 він скористався передачею Бредлі Біла і вколотив м'яча у кошик.

А за чотири хвилини до кінця першої чверті вибіг із командою у контратаку. Черговий асист від Бредлі Біла та потужний данк від Леня.

Вісім очок Леня у першій чверті стали єдиним для нього доробком у матчі. Українець ще з'явився у третій 12-хвилинці, однак очок не набирав.

Крім восьми очок, Лень також зробив п'ять підбирань та два блокшоти. Центровий збірної України не влучив лише одного разу у кошик - вийшовши на майданчик у третій у чверті.

Перемогу над "Пеліканс" команда Леня здобула лише в овертаймі. Вирішальними стали штрафні кидки у виконанні її лідера Рассела Вестбрука.

Завдяки перемозі "Візардз" зрівнялися за кількістю перемог та поразок із "Чикаго Буллз" - 22/33. Але поки що йдуть на 12-му місці у Східній конференції.

Як зіграв Михайлюк?

Михайлюк розпочав гру проти колишньої команди - "Детройт Пістонз" - з лави запасних. Однак провів на майданчику більше часу, аніж Лень проти "Пеліканс" - 21 хвилину.

Проти "Пістонз" Михайлюку вдалося взяти участь у кількох ефектних діях команди. До перерви українець реалізував швидку контратаку "Тандер", закинувши м'яча у кошик.

Після перерви Михайлюк виявився у дуже зручній позиції для кидка. Джайлен Хоард зробив вдале підбирання біля чужого кошика і віддав на українця, який перебував один біля нього.

На відміну від попереднього поєдинку, який "Тандер" програли "Пістонс" із різницею у 24 очки (108:132), остання гра між командами закінчилася із перевагою "Детройта" у +6. Ключовими відрізками матчу стала друга та третя чверті, які закінчилися на користь "Пістонз" у сім очок.

Щодо Михайлюка, то він набрав за матч дев'ять очок, а також зробив три підбирання, одне перехоплення і блокшот. Проте не реалізував жодного із трьох кидків з-за дуги.

"Тандер" після поразки продовжують займати 13-е місце у Західній конференції - 20 перемог, 36 поразок.

• 17 квітня. Матч "Вашингтон Візардз" проти "Детройт Пістонз".
  • 18 квітня. "Тандер" Михайлюка зіграють проти "Торонто Репторс".
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт