У Миколаєві відбувся чемпіонат України зі стрибків у воду

У Миколаєві відбувся чемпіонат України зі стрибків у воду Суспільне Миколаїв

Миколаїв приймав чемпіонат України зі стрибків у воду серед хлопців та дівчат. У змаганнях взяло участь понад 50 спортсменів із п’яти областей країни та міста Києва.

Чемпіонат відбувався 15-16 квітня у спортивному комплексі плавальних басейнів "Водолій". За першість боролися хлопці та дівчата 2008 року народження і молодше. Спортсмени представляли Дніпропетровську, Запорізьку, Луганську, Львівську, Миколаївську, Харківську область та місто Київ.

У Миколаєві відбувся чемпіонат України зі стрибків у водуСуспільне Миколаїв

Стрибок одинадцятирічної киянки Ксенії Бочик виявився кращим з-поміж 11-ти учасниць.

"Взагалі я задоволена своїм результатом, але здається, що свою програму я могла б відстрибати краще. Але загалом я задоволена своїм результатом", – говорить Ксенія Бочик.

Змагання відбуваються у декілька етапів. Після кожного стрибка учасники отримують оцінки від суддів – від 0 до 10 балів.

"Спочатку були попередні змагання, там важливо було стрибнути п’ять разів – це обов’язкова програма. Ця сума проходить у фінал. Діти починають стрибати у фіналі з сумою балів, що набрали в обов’язковій програмі. А в фіналі вже хлопцям потрібно показати три вільних стрибки із високим коефіцієнтом складності, а дівчаткам – два", – говорить головна суддя змагань Олена Безрукова

Стрибки з рук, з передньої стійки, положення під себе, назад, авербах, гвинтовий стрибок – такі елементи виконували спортсмени. Стрибали з метрових та триметрових снарядів.

Учасник із Миколаєва Іван Дружинський вийшов у фінал. Зі своїх десяти — чотири роки займається цим видом спорту.

Хлопець показав шостий результат, розповідає чому: "Виступав я сьогодні на 5-ти метрах. Можна було краще стрибнути півтора гвинта назад, думаю. А так, все гарно стрибнув. Не вистачило бадьорості, щоб стрибнути ще краще".

Золоту медаль серед хлопців здобув киянин Марк Гриценко. У командному заліку перше та друге місце посіли команди з Києва, третє — спортсмени з Луганщини.

У зв’язку із карантинними обмеженнями змагання відбулися без глядачів. Але усі охочі могли спостерігати за спортивною боротьбою онлайн.

Читайте нас у Telegram: новини Миколаївщини