"З'ясуємо, як вам дісталася вакцина". Як заступник МОЗ "втрутився" у вакцинацію фанів "Карпат"

"З'ясуємо, як вам дісталася вакцина". Як заступник МОЗ "втрутився" у вакцинацію фанів "Карпат"

"З'ясуємо, як вам дісталася вакцина". Як заступник МОЗ "втрутився" у вакцинацію фанів "Карпат" TVA

Львівський клуб запропонував вакцину своїм "патронам", однак може відчути на собі негативні наслідки.

"Карпати" стали першим українським клубом, який отримав статус "амбасадора" вакцини від коронавірусу. Клубу запропонували вакцинувати представників тренерського штабу та персоналу, щоб сприяти популяризації препарату CoviShield.

Щеплення у львівському клубі отримали 50 людей, однак "Карпати" розпочали пропонувати вакцину і вболівальникам. В "Карпатах" підготували звернення, у якому зазначили, що готові сприяти вакцинації своїх підписників у Patreon - її можуть отримати як сам підписник, так і двоє його родичів, старших 65 років.

Читайте також: "Карпати" запропонували своїм фанам щеплення від COVID-19. Для цього треба мати підписку на Patreon

Одному із вболівальників, схоже, вдалося скористатися пропозицією. Фан "Карпат" Максим Бадик підготував пост у Facebook, у якому подякував клубу за таку можливість.

Проте під записом вболівальника "Карпат" з'явився допис заступника міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка. Він наголосив, що міністерство розпочне перевірку того, яким чином йому дісталася вакцина - згідно особистої інформації вболівальника у Facebook, йому лише 24 роки.

"Дякую за запис. Тепер будемо дізнаватися, яким чином вам дісталася доза вакцини, яку мав отримати хтось старший 60 років", - написав Ляшко.

Крім того, Ляшко позначив у дописі директора департамента охорони здоров'я Львовської обласної державної адміністрації Ореста Чемериса. Той поки що допис заступника голови МОЗ не коментував.

Вакцинація та "Карпати": що відомо

  • Керівництво "Карпат" зазначило, що пріорітет на отримання вакцини отримають ветерани клубу, батьки гравців, тренерського штабу, а також персоналу.
  • Підписка на Patreon "Карпат" коштує від 3 до 200 євро. На момент написання новини кількість підписників Patreon львівського клубу складала 604 людини.
  • Тренер "Карпат" Любимир Вовчук анонсував отримання вакцини футболістами львівського клубу.

Вакцинація в Україні: що відомо

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів