Росія презентувала "нейтральну" форму на Олімпійські ігри-2020. Як їм вдалося обійти обмеження МОК

Росія презентувала "нейтральну" форму на Олімпійські ігри-2020. Як їм вдалося обійти обмеження МОК

Росія презентувала "нейтральну" форму на Олімпійські ігри-2020. Як їм вдалося обійти обмеження МОК ОКР

Росіяни обійшли заборону, яку отримали через рішення CAS.

Олімпійський комітет Росії (ОКР) підготував форму для своїх спортсменів перед Іграми у Токіо.

Форму ОКР розробляли, виходячи із заборони Спортивного арбітражного суду. Вона не могла містити прапор Росії, назву країни, а також повну назву "Олімпійський комітет Росії".

Читайте також: Як виступатимуть спортсмени з "Росії" на Олімпійських іграх: правила щодо назви, прапору та гімну

У формі російських олімпійців присутні елементи прапору. Основним кольором форми є білий, однак синій та червоні кольори російського прапору також присутні.

Росія форма ОлімпіадаОКР

Щодо емблеми, то замість прапору на ній зображено емблему олімпійського комітету Росії. Вона так само має біло-синьо-червоні кольори.

Міжнародний олімпійський комітет затвердив форму Росії. Представник МОК зазначив, що представлена форма не суперечить тим обмеженням, які були накладені на Росію.

Водночас, під яким гімном виступатимуть російські спортсмени, поки що невідомо. Пісню "Катюша", яку пропонували в Олімпійському комітеті Росії, МОК відхилив, а щодо мелодії композитора Петра Чайковського ствердної відповіді від організації поки що не було.

Що відомо

  • Росія вже виступала на міжнародних змаганнях під нейтральним прапором. На чемпіонаті світу з біатлону, наприклад, російські спортсмени брали участь як СБР ("Союз біатлоністів Росії");
  • Крім Олімпіади-2020, заборона діятиме на зимових Олімпійських Іграх у Пекіні, які відбудуться у лютому 2022-го.
  • Термін дискваліфікації Росії: 17 грудня 2020 року - 16 грудня 2022 року. До того часу вона не може приймати та подавати заявки на прийом великих турнірів, а також змагатися на них під своєю назвою.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу