Спортсменка з Кіровоградщини виборола дві золоті медалі на чемпіонаті України з велоспорту Софія Шевченко

18-річна Софія Шевченко із села Мошорине Знам'янського району Кіровоградської області виборола 2 золоті медалі на чемпіонаті України з велоспорту. Про це спортсменка розповіла Суспільному. Змагання з 14 по 18 квітня відбуваються у Львові.

"У перший день у нас був скретч. Потрібно було проїхати 40 кіл, по 250 метрів кожне. Учасниками були 26 людей з усіх областей. Поверхня не рівна, а піднята до 90 градусів. Другий день – групова гонка, де їдуть четверо людей чотири кілометри на годину. Там я теж отримала золоту медаль",– розповіла спортсменка.

Софія Шевченко п'ятий рік навчається у Київській обласній дитячо-юнацькій спортивній велошколі "Промінь" у місті Біла Церква Київської області. З її слів, там більше можливостей для тренувань та участі у змаганнях: "Потрібне велике фінансування. У нас дороговартісні велосипеди, форма, обладнання. Його потрібно часто змінювати та ремонтувати. На виїзди, гонки, проживання та харчування потрібні гроші. У селі такого немає. Коли я там тренувалася, обладнання було не дуже якісне".

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

Участь у чемпіонаті України взяли двоє велосипедисток з Кіровоградщини. Друга – Алла Морищук з села Мошорине.

• П'ять турів до кінця чемпіонату України з футболу. За якою боротьбою спостерігати на фініші УПЛ.
  • Президент звільнив Назаренка з посади голови Кіровоградської адміністрації.
  • "Обмінювала котів на термобілизну для військових". Кропивницька волонтерка про початок АТО.