УЄФА тимчасово відсторонила російського арбітра. У чому його підозрюють

УЄФА тимчасово відсторонила російського арбітра. У чому його підозрюють

УЄФА тимчасово відсторонила російського арбітра. У чому його підозрюють "Чемпіонат"

Російський суддя міг порушити три статті дисциплінарного регламента УЄФА.

УЄФА тимчасово відсторонив від діяльності російського арбітра Сєргєя Лапочкіна. Про це повідомляє прес-служба УЄФА.

Лапочкіна підозрюють у порушенні низки статей дисциплінарного регламенту. У повідомленні РФС зазначається, що арбітра відсторонили ще 25 березня, а термін відсторонення триватиме 90 днів.

Російського арбітра підозрюють у порушенні статтей 11 (2)(а), 12 (2)(а) та 12(2)d регламенту УЄФА. Підозри відносно Лапочкіна полягають в участі у шахрайстві, корупції, а також в незаконному впливі на хід та результат матчу заради отримання вигоди.

У чому саме звинувачують російського арбітра?

За інформацією видання "Чемпіонат", в 2018 році арбітр працював на матчі Ліги Європи "Вентспілс" - "Бордо". Одна із сторін намагалася запропонувати Лапочкіну фінансову вигоду з проханням забезпечити необхідний результат.

Арбітр відмовився від цієї пропозиції. Проте за регламентом УЄФА, він мав повідомити про це дисциплінарному органу європейської організації.

УЄФА не отримувала офіційних рапортів від Лапочкіна з приводу інциденту перед матчем "Бордо" - "Вентспілс". Саме через це його відсторонили від футболу на час розслідування.

Матч між командами закінчився мінімальною перемогою жирондинців із рахунком 1:0.

Крім цього, в Росії також підозрювали Лапочкіна на предмет махінацій, пов'язаних з грою на тоталізаторі. Російський футбольний союз перевіряв 39-річного арбітра на поліграфі, однак за результатами тестування питань до нього не виникло.

Хто такий Сєргєй Лапочкін

  • Кар'єру арбітра Лапочкін розпочав в 1995 році, в російському чемпіонаті дебютував в 2011-му.
  • В 2013 році Лапочкін отримав категорію арбітра ФІФА.
  • В листопаді 2014-го Лапочкін відсудив перший матч на рівні єврокубків - матч "Астра" - "Динамо" Загреб (1:0) в Лізі Європі.

Що відомо

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів