Ліга Європи 2020/21: визначилися усі півфіналісти турніру

Ліга Європи 2020/21: визначилися усі півфіналісти турніру AP Images

Хто пройшов стадію 1/4 фіналу.

Одразу за завершенням чвертьфіналів Ліги чемпіонів, імена півфіналістів визначили команди у Лізі Європи. За результатами двоматчевих протистоянь до четвірки найкращих у турнірі увійшли два англійські, а також іспанський та італійський клуби.

У жодній з чвертьфінальних дуелей не було овертайму, а найбільша інтрига зберігалася у матчі між "Ромою" та "Аяском". Перший матч у Амстердамі виграли італійці з рахунком 2:1, удома вони змогли втримати нічию 1:1 - команда Паулу Фонсеки вийшла до півфіналу.

В інших матчах особливої інтриги не було. "Арсенал" у першому таймі вбив шанси чеської "Славії", "Манчестер Юнайтед" упевнено вдруге обіграв "Гранаду" - два англійські клуби у півфіналі. А четвертий клуб - "Вільярреал", яким керує Унаї Емері (3-разовий володар трофею).

Ліга Європи. 1/4 фіналу. Результати

• "Манчестер Юнайтед" (Англія) - "Гранада" (Іспанія) 4:0 (2:0, 2:0)
  • "Славія" (Чехія) - "Арсенал" (Англія) 1:5 (1:1, 0:4)
  • "Рома" (Італія) - "Аякс" (Нідерланди) 3:2 (2:1, 1:1)
  • "Вільярреал" (Іспанія) - "Динамо" Загреб (Хорватія) 3:1 (1:0, 2:1)

У півфіналі зустрінуться "Манчестер Юнайтед" проти "Роми" та "Вільярреал" проти "Арсенала".

Які досягнення у клубів у Лізі Європи

• Серед усіх півфіналістів лише "Манчестер Юнайтед" має досвід перемог у Лізі Європи - 2017 рік. "Арсенал" двічі програвав у фіналах, у "Роми" - один програний фінал.
  • "Вільярреал" досі не програв жодного матчу у цьому розіграші Ліги Європи - 11 перемог (5 у групі, 6 у плей-оф) та 1 нічия. У "Арсенала" та "Роми" - по одній поразці. "Манчестер Юнайтед" розпочав виступи одразу з плей-оф (виліт з Ліги чемпіонів).
  • "Рома" ніколи раніше не грала у півфіналі Ліги Європи (Кубка УЄФА) - це перший. Для "Арсенала" - другий, а для "Манчестер Юнайтед" та "Вільярреала" - третій.

• Матчі 1/2 фіналу відбудуться 29 квітня та 6 травня.
  • Фінал Ліги Європи - 26 травня у польському Ґданську.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс