Яке майбутнє українців Шабанова та Русина в "Легії". Що сказав спортивний директор клубу

Яке майбутнє українців Шабанова та Русина в "Легії". Що сказав спортивний директор клубу

Яке майбутнє українців Шабанова та Русина в "Легії". Що сказав спортивний директор клубу ФК "Легія"

Захисник пропустить решту сезону через травму, форвард - відправлений у дубль.

В лютому склад польської "Легії" поповнили двоє футболістів "Динамо" - захисник Артем Шабанов та нападник Назарій Русин.

Згідно орендних угод між "Легією" та "Динамо" щодо гравців, Шабанов мусить повернутися до Києва після закінчення сезону. А ось Русин повинен виступати за польську команду до кінця 2021 року.

Перехід в оренду склався для футболістів по-різному. Шабанов мав постійну ігрову практику і був гравцем основи, хоча під час останнього поєдинку проти "Лєха" у чемпіонаті отримав травму, через яку пропустить решту сезону. А ось Русин її не мав і навіть був відправлений до дубля у якості дисциплінарного покарання через відмову грати за резервну команду.

Читайте також: Назарія Русина на два тижні перевели у дубль "Легії"

Спортивний директор "Легії" Радослав Кухарські розповів в інтерв'ю клубному сайту, що очікує на українських гравців.

  • Про Артема Шабанова

"Його контракт з нами спливає наприкінці сезону. Ми залишаємо питання можливого продовження угоди на квітень-травень. Поки що про це складно і рано говорити. Але є певні лазівки. Артем, прийшовши у нашу команду, поступово почав давати нам багато можливостей. На жаль, травма вплинула на його ігрову практику. Питання підсилення центру захисту - те, що нам треба розглянути. Ми граємо із трьома центральними захисниками і команда побудована так, що ми хочемо прогнозувати кроки інших [клубів] та залишатися на ринку".

  • Про Назарія Русина

"Поки що він у дублі за рішенням клубу. У останні кілька днів навколо нього багато розмов, у той час, як співпраця між ним та "Легією" залежить від того, як він відреагує, перебуваючи у дублі, та коли повернеться до першої команди. Кожен футболіст говорить про себе тим, що показує на полі. Це правило для всіх гравців "Легії". Як я і казав, все залежить від бажання гравця, його наміру ставити кращим та допомагати команді. Він [Русин] - не перший гравець в історії "Легії", якого відправили у дубль. Деякі після цього робили висновки і поверталися іншими, після чого робили велику кар'єру в Європі".

Читайте також: "Можливо, агент йому щось пообіцяв". Тренер "Легії" - про переведення Назарія Русина в дубль

Ігровий час Русина та Шабанова у "Легії"

  • Артем Шабанов: 7 матчів (6 - у старті, 539 хвилин) - чемпіонат Польщі, 1 (1, 90 хвилин) - у Кубку.
  • Назарій Русин: 1 матч (жодного у старті, 29 хвилин) - Кубок Польщі.

Що відомо

  • У першій частині сезону, виступаючи за "Динамо", Русин та Шабанов не мали ігрової практики. Захисник зіграв лише у двох поєдинках за киян (один - в Лізі чемпіонів проти "Барселони"). А форвард вийшов на 20 хвилин у поєдинку проти "Шахтаря" (0:3) у чемпіонаті.
  • Контракт Шабанова із "Динамо" розрахований до кінця 2021 року. За півроку до його закінчення він має право підписувати попередню угоду з будь-яким клубом.
  • Основним бомбардиром "Легії" є чех Томаш Пекхарт, який забив 23 м'ячі у 29 поєдинках сезону-2020/21.

Що далі

  • "Легія" за 6 турів до кінця чемпіонату очолює турнірну таблицю в чемпіонаті Польщі, маючи 8 очок переваги над "Погонью" (52 проти 44).
  • Наступний матч команда проведе проти "Краковії" 18 квітня.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів