Щоб прочитати 20 світових бестселерів, знадобиться 330 годин – аналіз

Щоб прочитати 20 світових бестселерів, знадобиться 330 годин – аналіз

Щоб прочитати 20 світових бестселерів, знадобиться 330 годин – аналіз

Аналітики сайту Picodi підрахували, скільки часу знадобиться на те, щоб прочитати світові бестселери, та за результатами дослідження склали відповідний рейтинг.

Перше місце посідає "Гра престолів", перша книга циклу романів "Пісня льоду і вогню" Джорджа Р. Р. Мартіна. На прочитання п'яти книг знадобиться майже 86 годин (понад три доби). У трійці лідерів також перебувають "Гаррі Поттер" Джоан Роулінг (59 годин) і "Сутінки" Стефані Маєр (31 година).

Якщо захочеться прочитати щось по-швидкому, то роман Пауло Коельо "Алхімік" вийде подужати за дві години, казку Льюїса Керролла "Аліса в країні чудес" – за 1,5 години, а повість Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц" – за одну годину.

У рейтинг також потрапили такі популярні книги, як "Хроніки Нарнії", "Володар перснів", "Сто років самотності", "Голодні ігри", "Лоліта", "50 відтінків сірого", "І не лишилось жодного", "Майстер і Маргарита", "Гобіт", "Код да Вінчі" і "1984".

Щоб прочитати 20 світових бестселерів знадобиться 330 годин – аналіз
Якщо ж в середньому проводити з книгою по 8 годин на день, то усі бестселери можна прочитати за 56 днів. Picodi

Для рейтингу враховувалися ті твори, що розійшлися тиражем понад 30 млн екземплярів у всьому світі. За середню швидкість читання була прийнята цифра в 1200 знаків на хвилину. Кількість знаків в літературному творі було взято з сайту mybook.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ