Спортсмени Житомирщини здобули 18 медалей на Кубку України з веслування на байдарках і каное Федерація каное України

З 8 по 12 квітня у місті Дніпро пройшли змагання Кубку України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. Спортсмени Житомирщини вибороли 18 медалей різного ґатунку.

Про це Суспільному розповіла фахівчиня Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Олена Грищенко. За її словами, у змаганнях взяли участь 13 спортсменів Житомирщини: 6 представників обласної школи вищої спортивної майстерності та 7 від дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства "Спартак".

Спортсмени Житомирщини здобули 18 медалей на Кубку України з веслування на байдарках і каноеФедерація каное України

Всі вони перед початком випробувань пройшли експрес-тестування на визначення антигену до вірусу COVID-19. Про це вказано в положенні проведення офіційних Всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное у 2021 році та є обов'язковою умовою для участі.

Веслувальники обласної школи вищої спортивної майстерності вибороли на різних дистанціях 14 призових місць:

• Кирило Черноморов – 2 золоті і 1 срібна медаль;
  • Юліана Путніна – 2 бронзові медалі;

Юліана Путніна

• Тетяна Смиловенко – 1 місце на чотирьох дистанціях – 4 золотих медалі та одна бронзова;
  • Анастасія Четверікова – 2 золотих і 2 срібних медалі. В одному з олімпійських спринтерських видів вона підтвердила свій статус лідера жіночого каное та заявила про золоті олімпійські амбіції.