Потужний данк Леня за "Візардз", 14 очок Михайлюка за "Тандер". Як зіграли українці в НБА AP

Для команд українців чергові матчі сезону закінчилися по-різному.

"Оклахома-Сіті Тандер" та "Вашингтон Візардз", за які грають українці Святослав Михайлюк та Олексій Лень, провели чергові матчі регулярного чемпіонату НБА.

"Тандер "Михайлюка поступилися "Голден Стейт Ворріорз" із розгромним рахунком 109:147. А ось "Візардз" Леня здобули четверту перемогу в останніх п'яти матчах - тріумф над "Сакраменто Кінгз" (123:111).

Як зіграв Олексій Лень

Лень продовжує залишатися гравцем стартової п'ятірки "Візардз". При цьому у матчі проти "Кінгз" центровий збірної України провів на майданчику лише 17 хвилин.

Відведеного часу Леню вистачило для того, щоб набрати 8 очок та зробити 10 підбирань - другий найкращий показник у матчі. Більше нього підбирань лише у лідера команди Рассела Вестбрука, який ушосте поспіль закінчив гру із тріпл-даблом - 25 очок, 15 підбирань і 11 асистів.

Крім очок та підбирань, Лень також запам'ятався потужним данком. У третій чверті поєдинку, за переваги "Візардз" над "Кінгз" у +10, він отримав пас від Бредлі Біла та однією рукою вколотив м'яча у кошик.

Матч проти "Кінгз" баскетболісти "Візардз" закінчили із перевагою у 12 очок. Ключовим моментом зустрічі стала гра "Вашингтона" у першій чверті, яка закінчилася із різницею +11 на їх користь.

Для "Візардз" ця перемога стала 21-ю у сезоні. Команда Леня продовжує займати 12-е місце у Східній конференції.

Як зіграв Михайлюк

Так само, як і Лень, Святослав Михайлюк вийшов у старті "Оклахоми-Сіті Тандер" на матч проти "Ворріорз". Але провів більше часу на майданчику - 25 хвилин.

За відведений час українському шутеру вдалося набрати 14 очок (2/6 реалізованих 3-очкових) - третій результат у складі "Тандер". Більше за нього очок набрали лише форвард Даріус Бейзлі - 22 та центровий Мозес Браун - 18.

Крім 14 очок, Михайлюк здійснив ще 5 підбирань та віддав 3 асисти у матчі. Попри старання українця, "Тандер" поступилися "Ворріорз".

Найбільшу перевагу над "Тандер" баскетболісти "Голден Стейт" здобули у третій чверті. Після +4 та +17 у перших двох 12-хвилинках, "Ворріорз" закінчили третю із рахунком 50:29. Лише в останній чверті "Оклахома-Сіті" змогла перемогти - 26:22.

Для "Тандер" поразка проти "Ворріорз" - 35-а у сезоні. Із 20 перемогами "Оклахома-Сіті" - 13-а у Західній конференції.

• 16 квітня. Матчі "Оклахоми-Сіті Тандер" та "Вашингтон Візардз" проти "Детройт Пістонз" та "Нью-Орлеан Пеліканс" відповідно.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів