УАФ пожиттєво дискваліфікувала 26 футболістів за участь у матчах т. зв. "ДНР" та "ЛНР". Хто вони

УАФ пожиттєво дискваліфікувала 26 футболістів за участь у матчах т. зв. "ДНР" та "ЛНР". Хто вони

УАФ пожиттєво дискваліфікувала 26 футболістів за участь у матчах т. зв. "ДНР" та "ЛНР". Хто вони YouTube

Контрольно дисциплінарний комітет УАФ покарав пожиттєвою дискваліфікацією 26 футболістів. Про відповідне рішення повідомила прес-служба української асоціації футболу.

Рішення КДК УАФ було ухвалено після звернення Комітету з етики та чесної гри, а також Служби безпеки України. Воно стосувалося виступів українських футболістів, які зареєстровані в базі УАФ, за команди так званих "ДНР" та "ЛНР".

Розглянувши звернення, контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив рішення пожиттєво дискваліфікувати футболістів. Крім того, їм заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов'язану з футболом.

Список відсторонених футболістів УАФ

  • Станіслав Гарненко, Євген Федотов, Артем Пархоменко, Євген Охмат, Савелій Томазов, Ярослав Махно, Андрій Лагода, Артем Бессалов, Владислав Фролов - виступали за команду так званої "ДНР".
  • Сергій Асьмаєв, Марко Бєлавін, Сергій Жарий, Андрій Ткачєв, Владислав Рябчинський, Олександр Варванін, Олександр Майборода, Роман Коновалов, Олексій Єрьомін, Олексій Яковленко, Сергій Циндрик, Іван Рудницький, Вячеслав Бєбєнін, Сергій Дрига, Євген Наумов, Михайло Захаров, Іван Зубахін - виступали за команду так званої "ЛНР".

Водночас, в УАФ зазначили, що всі вищезазначені футболісти мають право оскаржити рішення комітету. Подати апеляцію вони можуть впродовж 10 днів з моменту отримання тексту рішення.

Деякі з гравців, що потрапили до списку пожиттєво дискваліфікованих, раніше грали в командах Першої та Другої ліг України. Серед них - Артем Бессалов - "Миколаїв" та "Миколаїв-2" (2015-2017 роки), а також Іван Рудницький - "Зірка"(2017 рік), "Суми" (2018-й).

Що відомо

  • В грудні 2020 року в невизнаній республіці Абхазія відбувся міжнародний турнір, у якому брали участь команди із невизнаних республік. На ньому брали участь футболісти із так званої "ЛНР".
  • Дев'ять українських футболістів із так званої "ДНР" потрапили до складу на матч із невизнаною республікою Абхазія, який відбувся в серпні 2020 року.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт