Україна зіграла два матчі проти Білорусі перед плей-оф на жіночий чемпіонат світу з гандболу ФГБ

Українки виграли в одному із двох спарингів.

Перед матчами плей-оф проти Швеції на жіночий чемпіонат світу з гандболу українська збірна відправилася до Мінська. Там на неї очікували товариські поєдинки проти Білорусі.

До столиці Білорусі українська команда відправилася у складі 16 гандболісток. Кілька українських гравчинь до викликаного списку не потрапили - Ірина Компанієць, Влада Бельмас, Ганна Дябло, Діана Дмитришин отримали травми. А Наталя Стрюкова не допоможе команді через хворобу.

В Мінську українки зіграли два товариських поєдинки - 13 та 14 квітня.

Як зіграла збірна України у спарингах із Білорусю?

У першому спарингу жіноча збірна України з гандболу здобула перемогу над білорусками. Стартова 30-хвилинка закінчилася на користь українок із результатом 13:12.

Після перерви перевага жовто-синіх зросла ще на два м'ячі. У підсумку Україна здобула перемогу із різницею у 3 м'ячі.

Найрезультативнішою гравчинею у складі України стала Леся Смолінг, на рахунку якої 7 голів. Ще по 4 м'ячі на рахунку Тетяни Поляк та Вікторії Бельмас.

• Білорусь - Україна 24:27 (12:13)

У другому матчі Україна програла білорускам із різницею у 8 м'ячів.

Ще після першого спарингу головний тренер жіночої команди Борис Чижов повідомив, що надасть можливість відпочинку частині гандболісток. У підсумку половину другої гри проти Білорусі відіграли ті гандболістки, які не мали достатньо практики.

Перша половина зустрічі склалася на користь українок. Вони пішли на перерву із перевагою у 2 м'ячі - 15:13. Проте у другому таймі жовто-сині були розгромлені білорусками.

Господарки майданчику забили 16 м'ячів у ворота України після перерви. Жовто-сині, натомість, відзначилися лише шістьма голами. Справа у тому, що після перерви за Україну грав запасний склад.

Найрезультативнішою у складі України в другому матчі стала Тетяна Поляк, на рахунку якої 6 голів. Ще 5 м'ячів у доробку Євгенії Левченко.

• БілорусьУкраїна 29:21 (13:15)

• 15 квітня. Українські гандболістки повертаються додому із Мінська. До табору команди приєднається представниця "Галичанки" Юлія Головко.
  • 17 квітня. Перший матч Україна - Швеція у плей-оф на жіночий чемпіонат світу з гандболу.
  • 21 квітня. Матч-відповідь Швеція - Україна.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика