Лях просить ввести ВЦА у Слов'янську

Лях просить ввести ВЦА у Слов'янську

Лях просить ввести ВЦА у Слов'янську
керівник Слов’янської МВА Вадим Лях. Фото: Слов'янська міська рада

Міський голова Слов'янська Вадим Лях звернувся до голови Донецької ОДА Павла Кириленка з проханням розглянути можливість перевиборів депутатів міської ради та тимчасово ввести у місті військово-цивільну адміністрацію.

Про це Вадим Лях написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Мені нелегко далося це рішення. Але мене до нього змусили. Не потрібно лякатися абревіатури ВЦА. Для звичайних людей життя не зміниться. Буде голова ВЦА. Він ухвалить рішення про бюджет. Буде ремонт доріг, реконструкція моста, підуть всі необхідні виплати та зарплати", — написав Лях.

Також Лях додав, що за п'ять місяців роботи депутати досі не ухвалили бюджет, не обрали секретаря міської ради та саботують прийняття важливих рішень про життєдіяльність міста.

Що відомо

  • 2 квітня голова Донецької ОДА Павло Кириленко пообіцяв втрутитсь у ситуацію, що склалась у Слов'янську, де міська рада до цього часу не може ухвалити бюджет міста.
  • Депутати міської ради Слов'янська 31 березня знов не змогли ухвалити бюджет. "За" проголосувало лише 19 депутатів. Повним складом не голосувала фракція політичної партії "ОПЗЖ"
  • На сайті Слов'янської міської ради 23 березня опублікували проєкти рішень про розпуск виконавчого комітету та звільнення заступників міського голови, а також про недовіру міському голові.
  • 17 березня у Слов'янську депутати зібрались на сесію міської ради. Депутати від проросійських партій заявили, що готові підтримати кандидатури Ольги Алтуніної на посаду секретаря міської ради. Також депутати від партії "Наш край" зареєстрували рішення про недовіру міському голові Вадиму Ляху.
  • 17 березня депутати Слов'янської міської ради на другому засіданні четвертої сесії проголосували за програму соціально-економічного розвитку, але не змогли ухвалити бюджет.
  • Міський голова Слов'янська дав доручення передбачити у регламенті міської ради норму про щорічне проходження наркологічного та психіатричного огляду депутатів міської ради та міського голови.
  • У Слов'янську депутати від проросійських партій вже кілька разів зривали роботу сесії міської ради.
  • 10 березня сесія міської ради у Слов'янську не відбулась через відсутність кворуму, у зали зареєструвались лише 17 депутатів з 38. На засідання не з'явились депутати від проросійських партій "ОПЗЖ", "Наш край" та "Мир та розвиток". Сесію перенесли на 11 березня.
  • 25 жовтня У Слов'янську відбулись вибори до міської ради та вибори міського голови. До міської ради пройшли шість політичних партій: "ОПЗЖ", "Опозиційний блок", "Слуга народу", "Партія миру та розвитку", "Наш край" та "Європейська солідарність".
  • У другому турі виборів міського голови, який відбувся 22 листопада" перемогу здобув висуванець від політичної партії "Опозиційний блок" Вадим Лях. Його опонентом був висуванець від політичної партиї "ОПЗЖ" Павло Придворов.
На початок