Норвезького стрибуна з трампліну виписали з лікарні після падіння на етапі Кубка світу

Норвезького стрибуна з трампліну виписали з лікарні після падіння на етапі Кубка світу

Норвезького стрибуна з трампліну виписали з лікарні після падіння на етапі Кубка світу AP

На лікуванні у закладі він перебував 2 тижні.

Норвезького стрибуна з трампліну Данієля-Андре Танде, що впав на високій швидкості під час етапу Кубка світу в словенській Планиці, виписали з лікарні. Про це повідомляє прес-служба норвезької федерації стрибунів з трампліну у Twitter.

У зверненні повідомляється, що Танде виписали з лікарні у понеділок, 12 квітня. Процес лікування завершено, однак у найближчі кілька тижнів спортсмен потребує відпочинку та відновлення у домашніх умовах.

В лікарні Танде знаходився з моменту падіння на заключному етапі Кубка світу зі стрибків з трампліну, 26 березня. Перші три дні норвезький спортсмен перебував у стані штучної коми.

Читайте також: Норвезького стрибуна з трампліну вивели зі штучної коми після падіння на етапі Кубка світу

Після того, як Танде вивели зі штучної коми, йому провели операцію на ключиці, яку він зламав у результаті падіння. Крім цього, через інцидент на Кубку світу він також пошкодив легені, однак лікарі запевнили, що тепер його здоров'ю нічого не загрожує.

Загалом у лікарні норвезький стрибун з трампліну перебував впродовж 16 днів.

Травми після падіння 27-річний Танде зазнав під час стрибка. Втративши контроль над лівою ногою, його закрутило у повітрі, після чого спортсмен упав на схил на швидкості понад 100 км/год.

Що відомо

  • Тренер збірної Норвегії Александер Штокл повідомив, що Танде має намір повертатися до стрибків з трампліну.
  • Данієль-Андре Танде - олімпійський чемпіон-2018 у командних змаганнях, а також 4-разовий чемпіон світу з польотів на лижах та 7-разовий переможець етапів Кубка світу зі стрибків на лижах.
  • Сезон-2021/22 для стрибунів з трампліну розпочинається 20-21 листопада в Новому Тагілі. А в лютому 2022-го відбудеться зимова Олімпіада в Пекіні.
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт