Волинські спортсмени отримали медалі на кубку України з веслування на байдарках і каное Волинська ОДА

Спортсмени з Волині здобули "золоті", "срібні" та "бронзові" нагороди на кубку України з веслування на байдарках та каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. Спортивний захід завершився 12 квітня у Дніпрі.

Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Команда Волинської області посіла третє загальнокомандне місце, третє командне місце серед дорослих та восьме командне місце серед юніорів. Веслувальники здобули для області низку медалей різного ґатунку.

У байдарці-одиночці на таких дистанціях:

• 1 місце – Марія Повх серед дорослих (500 метрів);
  • 2 місце – Марія Повх серед дорослих (200 метрів);
  • 2 місце – Христина Алєксєєнко серед дорослих (1 кілометр).

У байдарці-двійці на таких дистанціях:

• 1 місце – Ольга Демчина серед дорослих (500 метрів);
  • 2 місце – Христина Алєксєєнко серед дорослих (500 метрів);
  • 2 місце – Анна Дудка серед юніорів (500 метрів);
  • 3 місце – Ольга Демчина серед дорослих (200 метрів).

У байдарці-двійці мікс серед дорослих "золото" здобула Христина Алєксєєнко на дистанції 200 метрів.

У байдарці-четвірці на таких дистанціях:

• 1 місце – Христина Алєксєєнко серед дорослих (500 метрів);
  • 2 місце – Ольга Демчина серед дорослих (200 метрів);
  • 3 місце – Христина Алєксєєнко серед дорослих (200 метрів);
  • 2 місце – Анна Дудка серед юніорів (200 метрів);
  • 1 місце – Ольга Демчина серед дорослих (1 кілометр).
Волинські спортсмени отримали медалі на кубку України з веслування на байдарках і каноеВолинська ОДА

• 2 місце – Ілона Грабовець серед дорослих (5 кілометрів);
  • 2 місце – Тарас Семенюк серед юніорів (1 кілометр).

• 3 місце – Андрій Рибачок серед дорослих (1 кілометр);
  • 2 місце – Ілона Грабовець серед дорослих (1 кілометр).

У каное-четвірці на таких дистанціях:

• 2 місце – Павло Борсук, Дмитро Озимюк, Назар Остапчук та Павло Семенюк серед дорослих (500 метрів);
  • 3 місце – Антон Кисіль серед дорослих (500 метрів);
  • 2 місце – Антон Кисіль серед дорослих (200 метрів);
  • 3 місце – Богдан Куницький, Віктор Свиридюк, Володимир Троцюк та Олександр Яцюк серед дорослих (200 метрів).

У змаганнях брали участь спортсмени збірної Волинської області. Ці змагання стали першим етапом відбору в олімпійську збірну України. За підсумками виступів на дистанціях 200 та 500 метрів до олімпійської збірної України увійшла Марія Повх.

Нагадаємо, 30 березня в Ковелі відбувся кубок Волинської області з веслування на байдарках і каное. На основі результатів цих змагань сформували збірну команду області, яка представляє регіон на кубку України. 9 квітня в перший день змагань отримали волинські веслувальники "срібні" та "бронзові" нагороди.